Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa
287 cikk
Szűrők törlése

További híreink

Albon drámai rádióüzenete Hamilton manővere után: forrt a dühtől

Alexander Albon hirtelen a mennyországból a pokolba zuhant, amikor Lewis Hamilton elmérte a féktávot és magát a manővert, aminek a végén egyszerűen kiütötte az újoncot, a dobogóról.

Hamilton azonnal odalépett Albonhoz: videó

Lewis Hamilton, a Mercedes világbajnoka nem várt sokat, és már a parc fermében odalépett Alexander Albonhoz, akinek tönkretette a futamát Brazíliában, és egy igen komoly eredményt vett el tőle.

Videón, ahogy Hamilton nekimegy Albonnak, és tovaszáll a dobogó

Lewis Hamilton manővere nem volt tiszta, ezt a brit is elismerte, de ez Alex Albon számára sovány vigasz, hiszen egy biztosnak tűnő dobogója ment el a Brazil Nagydíjon. A Vettel-Leclerc ütközés mellett a másik drámai pillanat Interlagosban.

HIVATALOS: Hamiltont megbüntették, Sainz a harmadik!

Megérkezett a hivatalos megerősítés: Lewis Hamiltont, a Mercedes versenyzőjét megbüntették az Alexander Albonnal történt incidense miatt, így Carlos Sainz is megszerzi első dobogós helyezését.

Albon nem haragszik Hamiltonra

Alexander Albon pályafutása első dobogóját szerezhette volna meg a Forma-1-ben, ám Lewis Hamiltonnal való ütközése után végül csak a 14. helyen intették le a Red Bull thai versenyzőjét.

ÉLŐ F1-ES KÖZVETÍTÉS: FUTAM - Brazil Nagydíj (LIVE)

A hu.motorsport.com élő közvetítése a 2019-es Brazil Nagydíj futamáról, egyenesen az interlagosi versenypályáról. Egy olyan aszfaltcsík, mely nélkül nehéz lenne elképzelni a szezont.

ÉLŐ F1-ES KÖZVETÍTÉS: időmérő - Brazil Nagydíj (LIVE)

A hu.motorsport.com élő közvetítése a 2019-es Brazil Nagydíj időmérő edzésről, egyenesen az interlagosi versenypályáról. Egy olyan aszfaltcsík, mely nélkül nehéz lenne elképzelni a szezont.

ÉLŐ F1-ES KÖZVETÍTÉS: harmadik szabadedzés - Brazil Nagydíj (LIVE)

A hu.motorsport.com élő közvetítése a 2019-es Brazil Nagydíj harmadik szabadedzéséről, egyenesen az interlagosi versenypályáról. Egy olyan aszfaltcsík, mely nélkül nehéz lenne elképzelni a szezont.

Albon necces jelenete Interlagosból: videó

Ebből akár egy igen komoly csattanás is lehetett volna, de szerencsére Alexander Albon résen volt a Red Bull volánja mögött, bár pár órával előtte falnak vágta a Red Bull Racing autóját.

Képeken Albon és Kubica összetört autója: jelentős anyagi kár

Alexander Albon és Robert Kubica oldalán is jelentős lehetett az anyagi kár. A thai újonc elismerte a hibáját, addig a lengyel egy igen szerencsétlen eset végén vágódott neki a falnak Interlagosban.

Albon csalódott, nagyon nem akarta a csattanást

A Red Bull újonca igen csalódott amiatt, hogy a pénteki edzésnap végén autót tört, bár övé volt a legjobb idő. Ez azonban így kissé feledésbe merült, de a folytatás már simább volt számára.

A Red Bull nem hibáztatja Albont

Alexander Albon első helyen végzett a Brazil Nagydíj első szabadedzésén, ám végül falnak csapta a Red Bullt, ám a csapat nem hibáztatta a thait.

ÉLŐ F1-ES KÖZVETÍTÉS: második szabadedzés - Brazil Nagydíj (LIVE)

A hu.motorsport.com élő közvetítése a 2019-es Brazil Nagydíj második szabadedzéséről, egyenesen az interlagosi versenypályáról. Egy olyan aszfaltcsík, mely nélkül nehéz lenne elképzelni a szezont.

Így törte össze Albon a Red Bullt Brazíliában (videó)

A Red Bull versenyzője, Alexander Albon az első helyen végzett a Brazil Nagydíj első szabadedzésén, azonban az FP1 végén a thai versenyző megcsúszott, és összetörte a Red Bullt.

ÉLŐ F1-ES KÖZVETÍTÉS: első szabadedzés - Brazil Nagydíj (LIVE)

A hu.motorsport.com élő közvetítése a 2019-es Brazil Nagydíj első szabadedzéséről, egyenesen az interlagosi versenypályáról. Egy olyan aszfaltcsík, mely nélkül nehéz lenne elképzelni a szezont.

Verstappen: Albon megtartása volt a legokosabb döntés

Max Verstappen, a Red Bull versenyzője elégedett az osztrák istálló döntésével, vagyis Alexander Albon megtartásával. A holland jó véleménnyel van csapattársáról, de a csapat nem kérte a visszajelzését.

Albon: Sosem féltem a kudarctól

Alexander Albont, a Red Bull versenyzőjét most kérdezhette a média először a Red Bull bejelentését követően. Az osztrák istálló úgy döntött, 2020-ra is bizalmat szavaz a thai pilótának, akivel sokat fordult a világ 1 év alatt…

Hamilton-győzelemre számítanak a bukik a Brazil Nagydíjon

Lewis Hamilton, a Mercedes versenyzőjének győzelmére számítanak a fogadóirodák Brazíliában, de Max Verstappent sem írják le a bukik. A középmezőnyben a McLarent tartják a legesélyesebbnek.

Hivatalos: Albon marad Verstappen csapattársa a Red Bullnál

Hivatalosan is megerősítésre került, hogy Alexander Albon 2020-ban is Max Verstappen csapattársa lehet a Red Bull-Honda istállónál. A thai újoncnak azonban jövőre növelnie kell a tétet.

Így parádézott a Red Bull Hollywoodban: videó

Egy látványos videós anyag a Red Bull hollywoodi fellépésről, melynek ideje alatt a Mercedes és a Renault is pályára gurult a népes közönség előtt. Max Verstappen és Alexander Albon is remekül érezte magát.

Amikor Ricciardót fékezik ki: az ausztrál húzta a rövidebbet (videó)

A legtöbb alkalommal Daniel Ricciardo az, aki kifékezi egy versenyzőtársát, de az Amerikai Nagydíjon fordult a kocka, és az ausztrál volt a „szenvedő” fél. Sok esélye nem volt a Renault pilótájának.

Hill: Lehetséges, hogy a Red Bull a VB-ért harcolhat jövőre, de…

1996 világbajnoka, Damon Hill a Motorsport.com-nak adott exkluzív interjút, amelyben a britet arról kérdezték, hogy lát-e esélyt arra, hogy a Red Bull és Max Verstappen harcban lesz a VB-címért 2020-ban.

Albon és Sainz nézetéből a nagy csattanás: videó

Kisebb csoda, hogy a Red Bull és a McLaren versenyzője nem esett ki azonnal az Amerikai Nagydíjról. A thai újonc és a spanyol is megúszta a dolgot, de benne volt a pakliban, hogy az 1-es kanyart követően mindketten félreállnak.

Albon szívesen harcolt volna Leclerc-rel

Alex Albon, a Red Bull pilótája az ötödik helyen fejezte be az Amerikai Nagydíjat, és bár a felzárkózásával elégedett, szívesen harcolt volna a negyedik helyen befutó Charles Leclerc-rel.