Marquez az élről dobta el, Miller
Marquez: az első sorokból indulni a
Quartararo: nem leszek sokáig az

Valentino Rossi csapata, a VR46 aláírta a megállapodást a Ducatival a 2022-es szezonra. A La Gazzetta dello Sport olasz napilap közleménye szerint a világbajnok alakulata az olasz gyártó szatellit csapataként folytatja a következő esztendőtől, továbbá Jack Miller sorsa is eldőlni látszik

A Repsol Honda versenyzője, Marc Marquez saját magát okolta azok után, hogy MotoGP 2021-es Francia Nagydíján azok után, hogy a vezetést már elbukta, elesett még egyszer.

A Ducati ausztrál versenyzője, Jack Miller sorozatban a második versenyét nyerte a MotoGP-ben, miután egy óriási vihar tréfálta meg a mezőnyt a verseny elején. Hiába állt az élre Marc Marquez, hibázott a most visszatérő spanyol, és eldobta magától a győzelmet.

A Honda motorosa, Marc Marquez nem szomorkodik amiatt, hogy talán egy MotoGP-s pole pozíciót szalasztott el a Francia Nagydíj kaotikus időmérőjén, mivel az első két sorba kerülés volt számára a legtöbb, amire számított.

A MotoGP 2021-es Franca Nagydíján a pole-pozícióból induló Fabio Quartararo elismerte, hogy nincsenek jó esélyei a győzelemre abban az esetben, ha a vasárnapi versenyen is esni fog az eső.

Rossi „túl óvatos” volt az utolsó körén, de így is 9. lett az időmérőn

A Petronas SRT versenyzője, Valentino Rossi úgy gondolja, hogy túl óvatos volt a MotoGP 2021-es Francia Nagydíjának időmérőjén, miután egy korábbi meleg pillanata után kicsit elvesztette a bizalmát a motorban.

Hihetetlen fordulatot követően Quartararo indulhat az élről Le Mans-ban!

A Le Mans-ban megrendezésre kerülő Francia Nagydíj időmérő edzése esőben kezdődött, a Q2-re azonban a versenyzők már slick gumikon motoroztak a felszáradó pályán.

Marquez: egyetlen Honda-motoros pilóta sincsen közel a győzelemhez

A hatszoros MotoGP-bajnok, Marc Marquez a Francia Nagydíj nyitónapját követően elismerte, hogy jelenleg „egyetlen Honda-motoros pilótát sem lát közel a győzelemhez”.

Rossi örül, hogy a jerezi tesz után sikerült javulnia Le Mans-ban

Valentino Rossi elismerte, hogy „egy kicsivel erősebb” a Francia Nagydíj első napját követően, mint amilyen a többi 2021-es hétvégén volt, mivel a jerezi tesztről értékes tapasztalatokkal távozott.

Rossi bizonyítani szeretne a benne bízó korábbi világbajnoknak

A MotoGP kilencszeres világbajnoka, Valentino Rossi szeretné bebizonyítatni, hogy az 1993-as világbajnok Kevin Schwantz nem tévedett, amikor sokakkal ellentétben bizakodóan nyilatkozott róla.

Marquez jobb eredményben bízik esős körülmények között

A hosszú kihagyást követően nemrégiben visszatérő Marc Marquez arról, nyilatkozott, hogy „óvatosan” kell fogalmaznia a Honda mérnökeinek a motorjával kapcsolatos visszajelzései során. A spanyol tudja, meglátásai még nem olyan precízek, mint korábban.

Jorge Lorenzo szerint Rossi lassú és pontatlan

Jorge Lorenzo nincs magasztos véleménnyel Valentino Rossi 2021-es teljesítményéről, szerinte az olasz „lassú és pontatlan”. A spanyol úgy véli, hogy egykori harcostársa már csak árnyéka régi önmagának.

Meg kellett műteni Quartararo karját

Meg kellett műteni a Yamaha MotoGP versenyzőjének, Fabio Quartararónak jobb karját, miután a francia versenyzőnek kiújultak az alkarfájdalmai a 2021-es Spanyol Nagydíjon.

Miller vezetésével kettős Ducati-siker Jerezben Quartararo rejtélyes visszaesése után

Nagyon fontos versenyt nyert meg az idei szezont nehezen kezdő Jack Miller, miután Fabio Quartararo tempója radikálisan visszaesett a Spanyol Nagydíj közepén.

Marquez enyhe emlékezetkieséstől szenvedett a jerezi bukását követően

Marc Marquez bevallotta, hogy „megijedt” a Spanyol Nagydíj szombatján elszenvedett nagy balesetét követően, mivel egy rövid ideig „nem emlékezett pontosan arra, hogy mi történt vele”.

Quartararo nyerte a jerezi időmérőt, Rossi és Marquez már a Q1-ből sem jutott tovább

Fabio Quartararo nyerte a MotoGP Spanyol Nagydíjának időmérő edzését Jerezben egy remek teljesítménnyel. Mögötte Franco Morbidelli jött be, a harmadik pedig Jack Miller lett. Valentino Rossi, valamint a tavaly éppen Jerezben bukó, majd pedig a teljes szezont kihagyni kényszerülő Marc Marquez is kiesett már az edzés első szakaszában.

Marquez óriási bukást úszott meg épp bőrrel, Nakagami a leggyorsabb az időmérő előtt

A MotoGP Spanyol Nagydíjának harmadik szabadedzésén hihetetlenül közel, 1 tizeden belül végzett a legjobb 7, de az edzés végén ismét minden szem Marc Marquezre vetült, aki óriásit bukott.

Marqueznek továbbra sem az eredmény az első

A Repsol Honda versenyzője, Marc Marquez arról, nem tűzött ki maga elé teljesítendő célokat a hétvégi Spanyol Nagydíj előtt. A Repsol Honda versenyzője hosszú kihagyást követően folytatja visszatérését.

Rossi csapata, a VR46 2022-ben szaúdi támogatással szerepel a MotoGP-ben

Egyre nagyobb valószínűség mutatkozik rá, hogy Valentino Rossi nagyon is komolyan gondolja a saját MotoGP-s csapatának jövőjét a sorozatban, minek után az olasz szerződést kötött a Tanal Entertainment Sport & Média vállalattal, amely Abdulaziz bin Abdullah Al Suadhoz köthető.

Rossi: meglep, hogy vannak, akik még mindig nem értik, miért vagyok itt, de versenyt futok az idővel

A kilencszeres gyorsasági motoros világbajnok Valentino Rossi szerint ő volt „az első modern MotoGP versenyző,” aki mintául szolgált az utána érkező generációk számára, de még mindig meglepi, hogy valakik nem értik, miért motorozik még mindig.

Marquez még nem tudja, hogy mikor tud majd teljes erőbedobással motorozni

A hatszoros MotoGP-világbajnok, Marc Marquez beismerte, hogy nem tudja, mikorra lesz 100 százalékos állapotban ebben a szezonban, miután a múlt hétvégén Portugáliában végre visszatért sérüléséből.

Megvan, ki helyettesíti Jorge Martint a súlyos balesetét követően!

Az egykori MotoGP-versenyző, a 2014-es Moto2-bajnok Tito Rabat helyettesíti Jorge Martint a Pramacnál, aki a múlt héten a Spanyol Nagydíjon szenvedett súlyos balesetet.

Jorge Martin műtétjét elhalasztották, veszélyben a jerezi versenye

A Pramac Ducati motorosát, Jorge Martint műteni kell majd, mert a Portugál Nagydíj harmadik szabadedzésén komolyat bukott és töréseket szenvedett. Az operációt azonban elhalasztották, így most kérdéses, hogy a spanyol Jerezben elindulhat-e.

Quartararo nyerte a drámai Portugál Nagydíjat, Rins és Zarco is dobogós helyről esett ki!

Fabio Quartararo fantasztikus versenyzéssel nyerte meg a Portugál Nagydíjat, miután a rajtot követően a 6. helyig is visszaesett. Rins és Zarco is dobogós helyet dobott el, Marc Marquez egy stabil 7. hellyel tért vissza 9 hónap után.

Rossi „aggódik” a formája miatt – a doktor csak a 17. helyen végzett

Valentino Rossi vesszőfutása tovább folytatódik a MotoGP-ben, miután a Portugál Nagydíj időmérő edzésén csupán a 17. helyen végzett. Maga az olasz is elismeri, hogy aggódik saját formája miatt.