Motorsportok hírek

További híreink

F3: Beganovic vakmerő manővere után az AIX pilótái örülhettek a sprinten

A pénteki időmérő edzés után az F3-as mezőny szombat délelőtt már a sprintfutamra készült, amelyen szokás szerint komoly csata volt várható. Végül az AIX Racing kettős győzelmet ünnepelhetett, míg a Ferrari védence lett a harmadik.
Forma-2: Aron a pole-ban, Bearman csak a 14. a magyar időmérőn

Piros zászló után holland pole az F3 Magyar Nagydíján, szinte minden bajnoki esélyes az első 15-ön kívül!

Pourchaire „gusztustalannak” nevezte a McLaren döntését, majd tisztázta megjegyzését

Pénteki motorsport-program: F1-es szabadedzések, F2-es és F3-as időmérő Magyarországon!

Magyar Nagydíj
Nagyon közel volt a dobogóhoz Losonczy Levente Mugellóban

Nagyon közel volt a dobogós helyezéshez Losonczy Levente az elmúlt hétvégén a túraautós TCR Italy sorozatnak, azaz az olasz bajnokságnak a harmadik fordulóján, Mugellóban, ahol a 25 fős mezőnyben az első futamot egy ütközés miatt feladni kényszerült, a második versenyen viszont negyedikként ért célba.
IndyCar: brutális balesettel és Power győzelmével zárult a második iowai futam

Iowa Race 2
Nyert, majd az idényben először nem volt dobogós Kiss Norbert

Robbot kórházba szállították az utolsó körös szaltó után, a versenyzők megszólaltak (videóval)

Iowa Race 2
Heti motorsport-program: A Hungaroringen a Forma-1, az F2 és az F3!

IndyCar: McLaughlin először nyert oválon, míg Palou komoly hibát vétett

Scott McLaughlin tudta behúzni az Iowa Speedwayen rendezett duplaforduló első futamát, miközben a bajnokságot vezető Alex Palou idén először követett el jelentős hibát, hiszen kiesett a versenyből.
Antonelli: Nem igazán kezelem jól a rám nehezedő nyomást...

Hatalmas magyar siker: Dupla dobogó az F4-es bajnokságban

Rögtön összetörték a 825 milliós szuperautót a Goodwoodi Sebességfesztiválon (videó)

Magyarországon először rendeznek ralikrosszban világbajnoki futamot

Pozitív hétvége és top 10-es helyezés Hideg Ádám mérlege Franciaországban

Egész hétvégén a top 10-ben, vagy ahhoz nagyon közel küzdött Hideg Ádám gokart világbajnoki ezüstérmes autóversenyző a Formula-4-es spanyol bajnokság franciaországi Paul Ricard versenypályán rendezett harmadik fordulóján.
IndyCar: hatalmas csata után O’Ward sikerével indult a sorozat új korszaka

Forma-2: Crawford ért célba az első helyen, de a Red Bull-junior győzött a silverstone-i főfutamon!

Silverstone
Spában is dobogóra állt Losonczy Levente a TCR Europe-ban

Forma-3: Minden idők egyik legőrültebb versenye Silverstone-ban, Red Bull-junior győzött!