További híreink

Vasárnapi motorsport-program: szezonnyitó a MotoGP-ben és az IndyCarban!

Katari Nagydíj
Vasárnapi motorsport-program: szezonnyitó a MotoGP-ben és az IndyCarban! Vasárnapi motorsport-program: szezonnyitó a MotoGP-ben és az IndyCarban!
Bár a Forma-1-es és Forma-2-es hétvége szombaton véget ért, így is lesz mit néznie a motorsportok szerelmeseinek vasárnap: a MotoGP-ben jön a szezon első nagydíja, az IndyCarban pedig az első futam.
Forma-2: Fittipaldi-siker a kaotikus szaúdi főfutamon

Dzsidda
Forma-2: Fittipaldi-siker a kaotikus szaúdi főfutamon Forma-2: Fittipaldi-siker a kaotikus szaúdi főfutamon
Szombati motorsport-program: Szaúdi Nagydíj az F1-ben, időmérő a MotoGP-ben!

Szaúd-arábiai Nagydíj
Szombati motorsport-program: Szaúdi Nagydíj az F1-ben, időmérő a MotoGP-ben! Szombati motorsport-program: Szaúdi Nagydíj az F1-ben, időmérő a MotoGP-ben!
Forma-2: Kizárták Verschoort, Hauger a sprint győztese!

Dzsidda
Forma-2: Kizárták Verschoort, Hauger a sprint győztese! Forma-2: Kizárták Verschoort, Hauger a sprint győztese!
Pénteki motorsport-program: F1-es időmérő, F2-es futam, pályán a MotoGP!

Pénteki motorsport-program: F1-es időmérő, F2-es futam, pályán a MotoGP! Pénteki motorsport-program: F1-es időmérő, F2-es futam, pályán a MotoGP!
Forma-2: A Ferrari reménysége a pole-ban, a Mercedes szupertehetsége a harmadik sorban

Dzsidda
Forma-2: A Ferrari reménysége a pole-ban, a Mercedes szupertehetsége a harmadik sorban Forma-2: A Ferrari reménysége a pole-ban, a Mercedes szupertehetsége a harmadik sorban
A katasztrofálisan sikerült első forduló után sokat tudtak javítani a szaúdi időmérőre a Prema F2-es pilótái: Oliver Bearman szerezte meg a pole-t a főfutamra, Andrea Kimi Antonelli pedig a hatodik helyen végzett.
Fontos bejelentést tett a Red Bull-lal közösen a Ford

Fontos bejelentést tett a Red Bull-lal közösen a Ford Fontos bejelentést tett a Red Bull-lal közösen a Ford
Csütörtöki motorsport-program: Forma-1 és Forma-2 Szaúd-Arábiából!

Csütörtöki motorsport-program: Forma-1 és Forma-2 Szaúd-Arábiából! Csütörtöki motorsport-program: Forma-1 és Forma-2 Szaúd-Arábiából!
Kétszer is dobogóra állhatott Hideg Ádám a Formula 4 Winter Series hétvégi állomásán

Kétszer is dobogóra állhatott Hideg Ádám a Formula 4 Winter Series hétvégi állomásán Kétszer is dobogóra állhatott Hideg Ádám a Formula 4 Winter Series hétvégi állomásán
Verseny végi dráma, kizárás - Porsche-győzelemmel indult a WEC 2024-es szezonja

Verseny végi dráma, kizárás - Porsche-győzelemmel indult a WEC 2024-es szezonja Verseny végi dráma, kizárás - Porsche-győzelemmel indult a WEC 2024-es szezonja
Porsche-Peugeot csata az első helyért a WEC-szezonnyitó féltávjánál

Porsche-Peugeot csata az első helyért a WEC-szezonnyitó féltávjánál Porsche-Peugeot csata az első helyért a WEC-szezonnyitó féltávjánál
A Porsche meggyőző előnnyel vezet a Peugeot előtt a World Endurance Championship katari szezonnyitójának féltávjánál.
Forma-2: Kettőből kettő győzelem a Sauber-junior neve mellett

Bahrain
Forma-2: Kettőből kettő győzelem a Sauber-junior neve mellett Forma-2: Kettőből kettő győzelem a Sauber-junior neve mellett
Forma-3: Győzött a Williams brit juniorja, hatalmasat ment a ferraris, de pont nélkül zárt

Bahrain
Forma-3: Győzött a Williams brit juniorja, hatalmasat ment a ferraris, de pont nélkül zárt Forma-3: Győzött a Williams brit juniorja, hatalmasat ment a ferraris, de pont nélkül zárt
Szombati motorsport-program: F1-es Bahreini Nagydíj, WEC-futam Katarban!

Bahrain GP
Szombati motorsport-program: F1-es Bahreini Nagydíj, WEC-futam Katarban! Szombati motorsport-program: F1-es Bahreini Nagydíj, WEC-futam Katarban!
WEC: Schumacherék nem jutottak a hyperpole-ba, a Porsche az élen az időmérőn

Losail
WEC: Schumacherék nem jutottak a hyperpole-ba, a Porsche az élen az időmérőn WEC: Schumacherék nem jutottak a hyperpole-ba, a Porsche az élen az időmérőn
Forma-2: A 8. helyről nyert a barbadosi pilóta, folytatódik Antonelliék szenvedése

Bahrain
Forma-2: A 8. helyről nyert a barbadosi pilóta, folytatódik Antonelliék szenvedése Forma-2: A 8. helyről nyert a barbadosi pilóta, folytatódik Antonelliék szenvedése
Domináns győzelmet aratott a bahreini F2-es sprintfutamon a 8. helyről induló Sauber-junior Zane Maloney, a második, harmadik és negyedik helyet pedig Red Bull-juniorok foglalták el. Folytatódik a Prema-pilóták szenvedése, Andrea Kimi Antonelli a 14., Oliver Bearman a 16. lett.
Forma-3: 16 éves Red Bull-junior újonc nyerte a szezon első futamát!

Bahrain
Forma-3: 16 éves Red Bull-junior újonc nyerte a szezon első futamát! Forma-3: 16 éves Red Bull-junior újonc nyerte a szezon első futamát!
Pénteki motorsport-program: Forma-1-es időmérő, F2-es és F3-as futam!

Bahrain GP
Pénteki motorsport-program: Forma-1-es időmérő, F2-es és F3-as futam! Pénteki motorsport-program: Forma-1-es időmérő, F2-es és F3-as futam!
Dráma a Forma-2-ben: az indiai pilóta bukta a pole-t, borzalmas időmérőn van túl Antonelli

Bahrain
Dráma a Forma-2-ben: az indiai pilóta bukta a pole-t, borzalmas időmérőn van túl Antonelli Dráma a Forma-2-ben: az indiai pilóta bukta a pole-t, borzalmas időmérőn van túl Antonelli
Forma-3: Ferrari-junior a pole-ban, egy pilóta rossz bokszutcába hajtott

Bahrain
Forma-3: Ferrari-junior a pole-ban, egy pilóta rossz bokszutcába hajtott Forma-3: Ferrari-junior a pole-ban, egy pilóta rossz bokszutcába hajtott