FIA F2 hírek

További híreink

Pénteki motorsport-program: F1-es időmérő, F2-es futam, pályán a MotoGP!

Szaúd-arábiai Nagydíj
Pénteki motorsport-program: F1-es időmérő, F2-es futam, pályán a MotoGP! Pénteki motorsport-program: F1-es időmérő, F2-es futam, pályán a MotoGP!
Erős lesz a felhozatal pénteken a motorsportos eseményeket tekintve, hiszen kezdetét veszi a MotoGP szezonnyitó hétvégéje, emellett pedig folytatódik a Forma-1-es és a Forma-2-es program.
Forma-2: A Ferrari reménysége a pole-ban, a Mercedes szupertehetsége a harmadik sorban

Dzsidda
Forma-2: A Ferrari reménysége a pole-ban, a Mercedes szupertehetsége a harmadik sorban Forma-2: A Ferrari reménysége a pole-ban, a Mercedes szupertehetsége a harmadik sorban
Csütörtöki motorsport-program: Forma-1 és Forma-2 Szaúd-Arábiából!

Csütörtöki motorsport-program: Forma-1 és Forma-2 Szaúd-Arábiából! Csütörtöki motorsport-program: Forma-1 és Forma-2 Szaúd-Arábiából!
Forma-2: Kettőből kettő győzelem a Sauber-junior neve mellett

Bahrain
Forma-2: Kettőből kettő győzelem a Sauber-junior neve mellett Forma-2: Kettőből kettő győzelem a Sauber-junior neve mellett
Szombati motorsport-program: F1-es Bahreini Nagydíj, WEC-futam Katarban!

Bahrain GP
Szombati motorsport-program: F1-es Bahreini Nagydíj, WEC-futam Katarban! Szombati motorsport-program: F1-es Bahreini Nagydíj, WEC-futam Katarban!
Forma-2: A 8. helyről nyert a barbadosi pilóta, folytatódik Antonelliék szenvedése

Bahrain
Forma-2: A 8. helyről nyert a barbadosi pilóta, folytatódik Antonelliék szenvedése Forma-2: A 8. helyről nyert a barbadosi pilóta, folytatódik Antonelliék szenvedése
Domináns győzelmet aratott a bahreini F2-es sprintfutamon a 8. helyről induló Sauber-junior Zane Maloney, a második, harmadik és negyedik helyet pedig Red Bull-juniorok foglalták el. Folytatódik a Prema-pilóták szenvedése, Andrea Kimi Antonelli a 14., Oliver Bearman a 16. lett.
Pénteki motorsport-program: Forma-1-es időmérő, F2-es és F3-as futam!

Bahrain GP
Pénteki motorsport-program: Forma-1-es időmérő, F2-es és F3-as futam! Pénteki motorsport-program: Forma-1-es időmérő, F2-es és F3-as futam!
Dráma a Forma-2-ben: az indiai pilóta bukta a pole-t, borzalmas időmérőn van túl Antonelli

Bahrain
Dráma a Forma-2-ben: az indiai pilóta bukta a pole-t, borzalmas időmérőn van túl Antonelli Dráma a Forma-2-ben: az indiai pilóta bukta a pole-t, borzalmas időmérőn van túl Antonelli
Csütörtöki motorsport-program: pályán az F1, az F2 és az F3 is!

Bahrain GP
Csütörtöki motorsport-program: pályán az F1, az F2 és az F3 is! Csütörtöki motorsport-program: pályán az F1, az F2 és az F3 is!
A Mercedes szupertinije nehéz, de produktív teszten van túl

A Mercedes szupertinije nehéz, de produktív teszten van túl A Mercedes szupertinije nehéz, de produktív teszten van túl
Heti motorsport-program: jön az idei első F1-es nagydíj!

Bahrain GP
Heti motorsport-program: jön az idei első F1-es nagydíj! Heti motorsport-program: jön az idei első F1-es nagydíj!
Az előttünk álló héten jön az idei első Forma-1-es nagydíj, valamint a WEC nyitófordulóját is most fogják megrendezni – íme a heti motorsport-program!
Teljessé vált a Forma-2 2024-es mezőnye!

Teljessé vált a Forma-2 2024-es mezőnye! Teljessé vált a Forma-2 2024-es mezőnye!
„Hatalmas sztori lenne!” – 18 éves pilótát vizionál Hamilton helyére az F1-riporter

„Hatalmas sztori lenne!” – 18 éves pilótát vizionál Hamilton helyére az F1-riporter „Hatalmas sztori lenne!” – 18 éves pilótát vizionál Hamilton helyére az F1-riporter
Megvolt az új Formula 2-es autók első tesztje

Megvolt az új Formula 2-es autók első tesztje Megvolt az új Formula 2-es autók első tesztje
Újabb bejelentés az F2-ben, egy hely maradt kiadó a 2024-es rajtrácson

Újabb bejelentés az F2-ben, egy hely maradt kiadó a 2024-es rajtrácson Újabb bejelentés az F2-ben, egy hely maradt kiadó a 2024-es rajtrácson
Ez a juniorcsapat két F1-es istállót is megpróbált megvásárolni…

Ez a juniorcsapat két F1-es istállót is megpróbált megvásárolni… Ez a juniorcsapat két F1-es istállót is megpróbált megvásárolni…
Henk de Jong, az MP Motorsport tulajdonosa megerősítette, hogy amikor szóba került annak lehetősége, hogy esetleg csatlakoznak a Forma–1-es rajtrácshoz, két alakulattal is tárgyalásokat folytatott.
Nevet változtat az egyik legpatinásabb brit motorsport-istálló

Nevet változtat az egyik legpatinásabb brit motorsport-istálló Nevet változtat az egyik legpatinásabb brit motorsport-istálló
Még az F2-ben sem debütált, de már F1-es üléssel boronálják össze a 17 éves tehetséget

Még az F2-ben sem debütált, de már F1-es üléssel boronálják össze a 17 éves tehetséget Még az F2-ben sem debütált, de már F1-es üléssel boronálják össze a 17 éves tehetséget
Ennyi volt: Leclerc testvére elhagyja a Ferrari akadémiáját

Ennyi volt: Leclerc testvére elhagyja a Ferrari akadémiáját Ennyi volt: Leclerc testvére elhagyja a Ferrari akadémiáját
Újabb bejelentés a Forma-2-ben, már csak 6 hely kiadó!

Újabb bejelentés a Forma-2-ben, már csak 6 hely kiadó! Újabb bejelentés a Forma-2-ben, már csak 6 hely kiadó!