Tassi 11., Michelisz kiesett a második futamon a WTCR portugál hétvégéjén
Michelisz 100 százalékig nyomta, de holnapig nem ünnepel
Michelisz nyerte az első portugál futamot, Guerrieri egyre közelebb
Michelisz már az első körben kiesett, Leuchter nyerte a 3. futamot

Yvan Müller győzelmével zárult az első ningbói verseny a WTCR-ben, míg Michelisz Norbert a 4. helyre ért oda, és mivel Guerrieri nem szerzett pontot, Michelisz 10 pontra megközelítette őt a pontversenyben.

Egy viszonylag eseménytelen futamon a vb másodikja egy elmért féktáv miatt csúszott bele Kevin Cecconba, míg Tassi, aki a harmadik futamot az első rajtkockából kezdheti majd, csak egy helyet rontott.

Michelisz Norbert körrekorddal szerezte a pole pozíciót a Vila Real-i WTCR-hétvége első viadala előtt, majd futamgyőzelmével jelentősen faragott Esteban Guerrierivel szemben az összetettben fennálló hátrányából.

A WTCR portugál hétvégéjének első versenyét Michelisz Norbert nyerte, a magyar versenyző a pole-ból indulva győzött, márkatársa hathatós segítségével, és már karnyújtásnyira van a vb-tabella éllovasa.

Michelisz Norbert számára nagyon szerencsétlenül zárult a WTCR nürburgringi hétvégéjének záró futama, a magyar versenyző már az első kör elején kiesett egy ütközés miatt. Benjamin Leuchtert intették le elsőként.

Kristoffersson nyerte a második futamot a „Zöld pokolban”, Tassi 5., Michelisz 8.

Johan Kristoffersson nyerte a második versenyt a Nordschleife-versenypályán, ahol a tegnapi nap győztese, Michelisz Norbert 8. lett. Tassi Attila pedig akár a dobogóért is harcban lehetett volna.

Michelisz fantasztikus rajttal nyert a Zöld Pokolban

Michelisz Norbert egy remek rajttal, majd remek versenyzéssel nyerte az első nürburgringi WTCR-futamot, mögötte a két Honda végzett a dobogón. A magyar versenyző a győzelemmel második helyre lépett előre az egyéni vb-tabellán.

Michelisz az utolsó pillanatban lépett fel a zandvoorti dobogóra

Hatalmas kavarás után Thed Björk győzött Yann Ehrlacher előtt a hollandiai harmadik futamon, Michelisz Norbert a célegyenesben előzött a harmadik helyért.

Guerrieri nyerte a második futamot, Michelisz 7. lett

Magyar szempontból nem a legjobban alakult a második verseny, miközben Michelisz Norbertet a 7. helyen intették le a WTCR holland versenyhétvégéjének második futamán.

Björk nyert Zandvoortban, Michelisznek nem volt szerencséje

Michelisz Norbert a holland WTCR-futam felénél kénytelen volt kiállni, így esélye sem volt pontot szerezni.

Michelisz ismét remekelt: második hely a szlovák főversenyen

Michelisz Norbert a harmadik szlovák WTCR-futamon a második helyen ért célba, Ma Qing Hua második helye mellé egy futamgyőzelmet is begyűjtött vasárnap.

Michelisz nagyot küzdve három helyet javított a Slovakia Ringen

A második szlovákiai WTCR-futamon Michelisz Norbert a hatodik helyen zárt, a versenyt Nestor Girolami nyerte.

Michelisz egy harmadik hellyel nyitott Szlovákiában

Egy igen küzdelmes és izgalmas versenyen lett harmadik Michaelisz Norbert, addig a futamot Frederic Vervisch nyerte meg, közvetlen Ma Qing Hua előtt.

Ismét második lett Michelisz, Catsburg ezt is behúzta

3 órán belül Nicky Catsburg két rajtelsőséget is szerzett, miközben Michelisz Norbert a folytatásban is második lett.

Hajszálon múlt Michelisz szlovákiai pole-ja

Michelisz Norbert csak 28 ezreddel maradt le a pole-ról a Slovakia Ringen, az első rajthelyet márkatársa, Nicky Catsburg szerezte meg.

Michelisz csapattársa mögött második lett a Hungaroringen

Michelisz Norbert az élről rajtolva a második helyen ért célba a harmadik magyarországi WTCR-futamon.

Girolami duplázott a Hungaroringen, Tassi a 8. helyen végzett, Michelisz kiállt

Nestor Girolami a vasárnapi első WTCR-versenyt is megnyerte a Hungaroringen, a futamot összesen 16-an tudták befejezni.

Michelisz a vasárnapi időmérőben, és a fordított rajtrácsban bízik

A BRC Hyundai N Squadra Corse magyar versenyzője nem számított sokra az első magyarországi futam előtt, de abban bízik, hogy vasárnap javítani tud.

Girolami rajt-cél győzelmet aratott a Hungaroringen, Michelisz 10., Tassi 15.

Nestor Girolami a pole pozícióból indulva simán nyerte a WTCR magyarországi első futamát szombaton, Michelisz Norbert a 10., Tassi Attila pedig a 15. helyen szerzett pontot.

Tarquini nyerte a második futamot Marrakeshben, Michelisz 12.

A WTCR-szezon második marrakeshi futamán Gabriele Tarquini nyert, Michelisz Norbertet a 12. helyen intették le, míg Tassi Attila a 20. helyen végzett.

Vervisch nyerte a második időmérőt a WTCR-ben Muller előtt, Michelisz kiesett a Q1-ben

Magyar szempontból nem a legjobban alakult a második időmérő edzés a WTCR-ben, miután Michelisz már a Q1-ben kiesett, de a csapattársa sem jutott sokkal messzebb. Egy minden szempontból izgalmas és látványos második verseny várhat ránk.

Michelisz: Csak idő kérdése, mikor áll össze minden…

A WTCR-ben versenyző Michelisz Norbert a Motorsport.com olasz részlegének adott interjút a szezon előtti kilátásokról, a Hyundai idei autójáról, a M1RA Racingről és az idei mezőny összetételéről.

Tassi Attila a WTCR-ben versenyez tovább az ex-F1-es Monteiro csapattársaként

A HELL ENERGY tehetségkutató programjának köszönhetően újabb pilótát adhat Magyarország a WTCR mezőnyének. Hazánk egyik legtehetségesebb autóversenyzőjét, Tassi Attilát a Honda gyári pilótájaként szerződtette, és főtámogatója segítségével a túraautó világbajnokságon indul.

Michelisz: jó és fontos lehetőség volt a teszt Portugáliában

Michelisz Norbert és márkatársai Portugáliában kezdték meg a felkészülést a 2019-es WTCR-szezonra, ahol mindenki jelen volt a Hyundai Motorsport keretéből. Az 5-ös rajtszámú gép tulajdonosa hangsúlyozta, Portimao remek helyszín volt az első lépéshez.

Háromszoros WTCC-bajnokot igazolt a Lynk & Co Cyan Racing

A kínai hátterű csapat bejelentette, hogy Andy Priaulx lesz a harmadik versenyzőjük a WTCR-ben, csatlakozva Yvan Mullerhez és Thed Björkhöz.