Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa Dátum
Szűrők törlése
Dátum

Legfrissebb: Jérôme d'Ambrosio

Sims-pole-lal indult a szezon, Mercedes 2-3 a szaúdi időmérőn!

Alexander Sims, a BMW Andretti versenyzője szerezte meg a pole-pozíciót a Formula E 2019/20-as szezonjának első időmérőjén, míg a Mercedes is elégedett lehet, hiszen a második és harmadik helyet szerezték meg.

Wehrlein, d'Ambrosio és Heidfeld marad a helyén, új hajtás a Mahindránál

A Mahindra csapata változatlan felállással folytatja tovább, de az istálló hajtást vált az új szezonra, melyben már a Mercedes és a Porsche is a saját csapatával fogja képviseltetni magát.

Wehrlein a Mahindrával folytathatja a Formula E-ben

A Motorsport.com információi szerint Pascal Wehrlein a 2019/20-as szezonban is a Mahindra csapatát fogja erősíteni – ezt ma este jelentheti be a német versenyző, aki 12. lett összetettben az előző szezonban.

Wehrlein és a Mahindra számára is ünnepi futam következik

A Mahindra német Formula E-versenyzője szombaton hazai pályán bizonyíthat, az elektromos géposztály hétvégi futamának Berlin ad otthont.

Wehrlein szeretne lenni a kilencedik idén

Pascal Wehrlein bízik benne, hogy a franciaországi büntetés ellenére a Mahindra megtartja párizsi tempóját, és ez elég lehet ahhoz, hogy a kilencedik futamon kilencedik pilótaként ünnepeljen futamgyőzelmet.

Bréking: Budapest is bekerülhet a Formula E versenynaptárába

Az elektromos géposztály első embere szeretné a magyar fővárosba hozni az egyre népszerűbb sorozatot.

Wehrlein igazságtalannak tartja a párizsi büntetést

Pascal Wehrlein az első duplázó volt az idei Formula E szezon időmérőit tekintve, de végül nem örülhetett pole-nak.

Wehrlein az első duplázó az idei Formula E szezonban

A Formula E 2018/2019-es idényében eddig minden versenyen más győzött, és indult a pole-ból, ez a sorozat Párizsban megszakadt.

Wehrleintől már győzelmeket várnak

A Formula E-ben a hétvégén Párizsban rendeznek futamot, a Mahindra csapatfőnöke pedig már győzelmet vár Pascal Wehrleintől.

Wehrlein reméli, ő lehet a hetedik győztes idén a Formula E-ben

Pascal Wehrlein kamatoztatná a Mahindra Racing remek formáját és a fordulatokban gazdag szezon kombinációját, vagyis minimum dobogóra állna, de inkább győzne Rómában.

Sikerre éhesen érkeznek meg a Formula E-bajnokság éllovasai Sanyába

A hatodik fordulóhoz érkezett a Formula E aktuális szezonja: nem elég, hogy rendkívül szoros az állás, ráadásul egy új helyszínen folytatódik a bajnokság.

Összefoglaló videón a drámai hongkongi verseny a Formula E-ből: ez meg mi volt?

A Formula E mezőnye egy újabb végig lüktető, fordulatos és drámai versenyt zártak, ezúttal a nagyon távoli Hong Kongban.

D’Ambrosio szerint Nasr büntetést érdemelt volna, rossz példával szolgált

Jerome D’Ambrosio úgy véli, büntetést érdemelt volna Felipe Nasr, aki sérült autóval vállalt lehetetlen és értelmetlen küldetést, vagyis pályán maradt, majd többszereplős balesetet váltott ki Hongkongban.

Wehrlein: A kezdetektől hiányzott a tempónk…

Rövid véget ért a Mahindra Racing számára a Hong Kongban megrendezett Formula E-verseny, mivel már a futam elején belekeveredtek az incidensbe a pilótáik, így idejekorán pakolhattak össze a csapat dolgozói, ezúttal nem tudtak pontot szerezni.

Újabb drámai futam a Formula E-ben: Bird nyert Hong Kongban Massa csapattársa előtt

Mexikó után Hong Kongban is egy szenzációsan izgalmas, végig lüktető versenyt láthattak a nézők, ami drámai véget ért, mint már oly sokszor a Formula E történetében.

Vandoorne nyerte az esős időmérőt a Formula E-ben Hong Kongban

A Forma-1-ből távozni kényszerült Stoffel Vandoorne szerezte meg a pole-t Hong Kongban, igencsak trükkös és nehéz körülmények között a Niassan előtt, míg a Venturi büntetést kapott.

A bajnokság éllovasai motiváltan érkeznek a Formula E 50. versenyére

Jeles futamhoz érkezett a Formula E, ugyanis az 50. versenyt fogják rendezni Hongkongban, az ötödik szezon ötödik fordulóján. A tabella első három helyezettje természetesen méltó módon teljesítené az ázsiai versenyt.

Wehrlein jobban élvezi a versenyzést a Formula E-ben, mint a Forma-1-ben

A Mahindra Racing versenyzői nagyon nagy várakozással tekintenek előre, hiszen jön az újabb verseny a Formula E-ben, aminek Hong Kong ad otthont.

A büntetés az büntetés, oda Wehrlein második helye Mexikóban

Vegyesen sikerült az ötödik szezon negyedik fordulója a Mahindra Racing számára, hiszen Pascal Wehrlein győzelmi esélyei az utolsó körben szálltak el, de Jerome D’Ambrosio ismét átvette a vezetést a bajnokságban.

Wehrlein: Bármi reális a Mexikó ePrix-n!

Optimistán várják a mexikói fordulót a Mahindra Racing versenyzői az Autodromo Hermanos Rodriguezen, ahova negyedik alkalommal látogat el a Formula E mezőnye. A pálya nemcsak a leggyorsabb a naptárban, hanem a legmagasabban is fekszik.

Drámai és rendkívül látványos futamot nyert meg Bird Wehrlein előtt a Formula E-ben: rengeteg büntetés Chilében

Sam Bird egy nagyon színvonalas futamot húzott be a Formula E harmadik állomásán Chilében az újonc Pascal Wehrlein és Daniel Abt előtt.

Két ex-F1-es versenyzővel tarolhat a hétvégén a Mahindra a Formula E-ben

Jérôme d'Ambrosio nagyon bizakodó azt illetően, hogy a soron következő versenyen is képesek lesznek a legjobb helyekért harcolni a Formula E-ben.

D’Ambrosio: Fantasztikus érzés „igazi” győzelmet szerezni

A Formula E 2018/19-es szezonjának második versenyén Jerome d’Ambrosio tudott diadalmaskodni, aki nagyon örül, hogy végre „igazi” győzelmet tudott szerezni a teljesen elektromos sorozatban.

Zűrös, de élvezetes futamról beszél a Marrakesh ePrix első három helyezettje

Miközben Jerome D’Ambrosio megnyerte a futamot a Mahindra Racingnek, az Audi autóit használó Envision Virgin Racing dupla dobogóval zárta az ötödik szezon második fordulóját.

A két BMW az élen állva ütközött egymással, így D’Ambrosio nyert Marokkóban

Úgy tűnt, senki sem veheti el a marokkói kettős győzelmet a két BMW-től, így ők maguk vették el maguktól: Sims és Da Costa ütközött, aminek következtében D’Ambrosio, Frijns és Bird állhatott fel a drámai futam végén a dobogóra.

Folyamatosan újra feltalálja magát a Formula E, a világ egyik legkeményebb szériája

Jerome D’Ambrosio és Jean-Eric Vergne jellemezték így az FIA elektromos formaautó-bajnokságát, ami újabb lépést tett meg az ötödik szezon és a Gen2-es autók révén. Mindketten a dobogón zártak a szezonnyitón, de ettől függetlenül is elégedettek a bajnoksággal.

Da Costa: nagyszerű ez a győzelem, de sok munka vár ránk

Antonio Felix da Costa megköszönte a BMW gyári csapatának a kemény munkát, aminek gyümölcsét rögtön az első versenyhétvégén élvezhették. Az első három helyezett nyilatkozata a Formula E Ad Diriyah ePrix-ről.

Hivatalos: Wehrlein a Formula E-ben tér vissza

A Mahindra Racing hivatalosan is bejelentette, hogy Pascal Wehrlein lesz az egyik versenyzőjük a következő szezonban. Ezzel eldőlt, hogy a német nem a Forma-1-ben és a Toro Rossónál tér vissza.

Formula E: Di Grassi nyert Zürichben

Lucas di Grassi első győzelmét tudta aratni a Formula E 2017/18-as szezonjában. A brazil versenyzőt Sam Bird követte, aki így majdnem megfelezte hátrányát Jean Éric Vergne-hez képest, aki jelenleg a bajnokság éllovasa.

Vergne nyert Uruguayban és összetettben is tekintélyes előnnyel vezet

Az eredetileg pole-pozíciót szerző, később viszont visszasorolt Lucas di Grassi folyamatosan támadta őt, Jean-Éric Vergne viszont minden támadást kivédett, így robog a Formula E bajnoki címe felé.

Agyatlan D’Ambrosio és társai a Formula E-ben

A pályán látott zűrös esetek és balesetek nem maradtak szó nélkül a Formula E mezőnyében. Leginkább Jean-Eric Vergne volt dühös Jerome D’Ambrosióra, de Nick Heidfeld sem ért egyet Nico Prosttal.

Már csak három hely kiadó a Formula E-ben: érkezett Jerome d'Ambrosio is

A belga versenyző a Dragon Racing alkalmazottja lesz az elektromos bajnokságban, ezzel már csak három hely kiadó a mezőnyben. JDA Mike Conway csapattársaként indul.

Trulli, Heidfeld, Bird, és d'Ambrosio is csatlakozott a Formula E Versenyzői Klubjához

A Forma-1-ből és a GP2-ből ismerős nevek csatlakoztak a Formula E Versenyzői Klubjához, így akár ők is üléshez juthatnak a szeptemberben rajtoló bajnokságban. A bejáratott arcok hozzájárulnak a sorozat minél nagyobb népszerűségéhez.