Hamilton az egyik legkirályabb ebben, de Raikkönen mindenkit lealázna

Hamilton az egyik legkirályabb ebben, de Raikkönen mindenkit lealázna

Lewis Hamilton rendkívül jól kezeli a közösségi médiát, de Kimi Räikkönen messze nagyobb tömeget tudna megmozgatni maga körül, ha aktivizálná magát.

Szerző: M. Dani

Természetesen az egyre népszerűbbé váló Snapchatet a hírességek is előszeretettel használják, megosztva ezzel a mindennapjaikat. Az autóversenyzők sem kivételek ez alól, és nem ritka, ha a kulisszák mögé is beengedik a követőiket az app „My Story” funkcióján keresztül.

A Snapchat az egyik legnagyobb közösségi oldallá nőtte ki magát napjainkra. Az applikáció lényege az, hogy az általunk küldött kép vagy videó maximum 10 másodpercig legyen látható a másik fél számára. A „My Story”-ba kitett tartalmak időkorlátja is 10 másodperc, de ezeket egy napon belül többször is vissza lehet nézni.

A Forma-1 világából Lewis Hamilton a legaktívabb Snapchat-használó. A háromszoros világbajnok brit a mezőny legaktívabbja a különböző közösségi oldalakon. Szinte mindennap megoszt valamit a Snapchaten, legtöbbször az utazásai, vagy a kutyái a téma, de a nagydíjhétvégéken a garázsból is rendszeresen jelentkezik.

Íme a teljes lista:

Forma-1:

Lewis Hamilton: @lewishamilton

Esteban Gutiérrez: @estebangtz

McLaren: @mclarenracing

Red Bull (nem csak F1): @redbull

Jamey Price (fotós): @jpphoto87

Formula E:

FIA Formula E: @fiaformulae

Daniel Abt: @daniel_abt1

WEC:

FIA WEC: @fiawec

Andre Lotterer: @andrelotterer

Richie Stanaway: @richie_stanaway

IndyCar:

Verizon IndyCar Series: @indycar

Max Chilton: @maxchilton

DTM:

Robert Wickens: @rwofficial

NASCAR:

NASCAR: @nascar

Alex Bowman: @alexbracing

Erik Jones: @erikjonesracing

John Hunter Nemechek: @jhnemechek

Jimmie Johnson: @jimmiejohnson

Joe Gibbs Racing: @joegibbsracing

Team Lowe's Racing: @lowesracing

Waltrip Racing: @mwrteam

Revolution Racing: @revracin

Richmond Raceway (pálya): @ririnsider

Hendrick Motorsports: @teamhendrick

Kevin Harvick: @thekevinharvick

Texas Motor Speedway: @txmotorspeedway

Ty Dillon: @tydillon_rcr

Michigan International Speedway: @mispeedway

V8 Supercars:

V8 Supercars: @v8supercars

Egyéb:

Rubens Barrichello: @rubito11

 

Légy részese valami nagy dolognak

Hozzászólás írása
Hozzászólás mutatása
Bővebben erről a cikkről
Sorozat Forma-1
Versenyzők Lewis Hamilton
Cikk típusa BRÉKING