Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa

Legfrissebb: Toyota Racing

Alonso: A sebességünk jó volt, az eredményünk nem…

Fernando Alonso erős tempót diktált a Dakar-rali második szakaszának elején, azonban eltalált egy sziklát, amivel több mint két órát vesztett az Alonso-Coma páros.

Érzelmes, drámai teaser: jön a 2020-as Dakar-rali (videó)

Hamarosan kezdetét veszi a 2020-as Dakar-rali, amiben többek között Fernando Alonso is rajthoz fog állni a Toyota színeiben. Egy verseny, ami semmi máshoz nem hasonlítható, és óriási kihívást jelent.

Toyota: Alonsóval az a baj, hogy nem fél

Glyn Hall, a Toyota csapatfőnöke Fernando Alonsót méltatta, többek között kiváló embernek és generációja legjobb versenyzőjének tartja. A legnagyobb probléma szerinte az, hogy Alonso nem fél.

Videón Alonso terepralis csapatása: onboard és külső

Fernando Alonso egy teljesen más területen versenyez jelenleg, mint a karrierje legnagyobb részében, de a spanyol világbajnok itt is felérhet a csúcsra, készülvén az első Dakar versenyére.

Alonso: 200 százalékosan sosem fogok készen állni a Dakarra

Fernando Alonso, a kétszeres F1-es világbajnok jövőre elindul a Dakaron, ezzel kapcsolatosan adott exkluzív interjút a Motorsport.com-nak a spanyol versenyző.

Bottas: Olyan gyors voltam a WRC-s Toyotával, mint az ötszörös győztes

Valtteri Bottas, a Mercedes versenyzője lenyűgözte a Toyota embereit a WRC-s autóval végzett teszten, ahol a nap végén olyan időket ment, mint az ötszörös győztes, Kris Meeke.

Glock nagyon durva F1-es balesete a 2008-as Német Nagydíjról

A német versenyző alig bírt kiszállni a Toyotából, akkora ütést kapott a betonfaltól. Timo Glock szerencsére nem szenvedett súlyos sérüléseket, ellenben az autóval. Nem sokkal később a Hungaroringen már a dobogón állhatott.

Bottas a Toyota WRC-autójával tesztelt

A Mercedes finn F1-es versenyzője nemrég újra a raliban tesztelt, ráadásul a Toyota Yaris WRC volánja mögött, mely újabb hasznos tapasztalatot jelentett számára. Valtteri Bottas nemcsak az F1-ben gyors.

Fernando Alonso utoljára száguld Le Mans-ban egy LMP1-es géppel?

Lehetséges, hogy Fernando Alonso számára ez lesz az utolsó olyan 24 órás verseny Le Mans-ban, amit egy LMP1-es autóval fog megkezdeni. Képes összeállítás a spanyol világbajnok idei szerepléséről.

Ezt tudja a Forma-1 csúcsgépe, a Mercedes W10 a Toyota WEC monstruma ellen

Két teljesen különböző kategória, mégis vannak itt-ott hasonlóságok a németek és a japánok csúcsautója között, amik egyértelműen egyedülálló alkotások.

Alonsóék nem voltak szerencsések: forgalomba kerültek az első időmérőn

A 8-as számú Toyota TS050 versenyzőinek nem volt szerencséjük a forgalommal a Le Mans-i 24 órás verseny első időmérőjén. Erről Fernando Alonso és Sebastien Buemi is beszélt, így jelenleg a 7-es Toyota áll a legjobban.

Hartley szerint a következő szezonban 2 sorozatban is indulhat

Brendon Hartley, az ex-F1-es, WEC-bajnok versenyző Fernando Alonsót fogja helyettesíteni a Toyotánál, viszont még nem tudni, a következő szezonra kap-e ülést a Toyotától, illetve a Porsche számol-e vele a Formula E-ben. Az új-zélandi kivitelezhetőnek tartja, hogy mindkét sorozatban induljon.

Sokk: leszakadt a hó Spa-Francorchampsban a 6 órás verseny előtt

Totálisan mások a körülmények a legendás belga aszfaltcsíkon, mint más európai helyszíneken, ami igencsak feladhatja a leckét a versenyzőknek.

Hivatalos: Alonso a szezon végén hátat fordít a WEC-nek

A Toyotával való kapcsolat azonban megmarad, de már új területen próbálja ki magát a spanyol.

Alonso vélhetően vált - nem a Toyotánál folytatja

Több jel is arra utal, hogy Fernando Alonso a WEC-szezon végeztével elhagyja a Toyotát, és máshol folytatja a pályafutását, azonban továbbra is sok a kérdőjel a spanyol pilótával kapcsolatosan.

„Alonso 2020-ban készen áll majd a Dakarra” – mondja az idei győztes

Nasser Al Attiyah, a Dakar háromszoros győztese úgy gondolja, Fernando Alonso jövőre már készen fog állni a dakaros indulásra, viszont időre lesz szüksége ahhoz, hogy a győzelemre is esélyes legyen.

Alonso: Ha jön egy jó lehetőség az F1-ből, elgondolkozom rajta...

Fernando Alonso a Sky Sportsnak és a Motorsport.com-nak adott interjút a bahreini nagydíjhétvégén, ahol a tesztről, illetve az esetleges visszatérésének esélyeiről kérdezték a spanyolt, aki nemrégiben egy dakaros Toyotát tesztelhetett.

Alonso: A dakaros Toyota többet bír, mint azok az autók, amelyekhez hozzászoktam

Fernando Alonso azt nyilatkozta a Dakar Rally-győztes Toyota Hiluxról, amit Dél-Afrikában tesztelhetett, hogy többet bír, mint azok az autók, amelyekhez hozzá van szokva.

Nem számít a gyártó: a Toyota elnöke is sok sikert kívánt Alonsónak Daytonára

Igaz, hogy Fernando Alonso Cadillac-kel indul a 24 órás versenyen, de Akio Toyodát nem zavarja mindez, politikailag korrekt módon kívánt sok sikert versenyzőjének az új Toyota Supra bemutatóján.

Egy nagy reményekkel indult sztori kezdete: a 2002-es Toyota

A japán autógyártó nagy reményekkel és elképesztő költségvetéssel érkezett meg a száguldó cirkuszba, ennek ellenére komolyabb eredmények nélkül, csak 2009-ig maradtak a Forma-1-ben. Első szezonjuk után még bizakodóak voltak.

Alonso 2020-ban ott lehet a Dakaron a Toyotával

A legfrissebb hírek szerint Fernando Alonso rajthoz állhat a 2020-as Dakaron a Toyotával, ami egy újabb kihívást jelenthetne számára.

WEC: Shanghaiban is kettős győzelmet aratott a Toyota

A Toyota Kínában megszerezte a negyedik győzelmét a WEC 2018/19-es szezonjában, ahol ezúttal a 7-es számú autó ért célba elsőként.

WEC: Shanghaiban is a Toyotáé az első sor, de ezúttal megszorongatták Alonsóékat

A Toyota Kínában is meg tudta szerezni az első két pozíciót az időmérőn, azonban a Rebellion Racing kihívás elé állította a japán márkát.

A Brazil Nagydíj kaotikus első köre: Räikkönen üzemanyagot kapott az arcába

A 2009-es Brazil Nagydíj első köre igencsak emlékezetesre sikeredett, Kimi Räikkönen számára is, aki szenvedett a szemeibe bejutó üzemanyag miatt.