Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa Dátum
Szűrők törlése
Dátum

Legfrissebb: Hitech Racing

Két Red Bull-junior is az F2-ben versenyez 2021-ben

Az F2 2021-es szezonjában Liam Lawson és Jüri Vips alkotják majd a Hitech csapatának versenyzői felállását. A két Red Bull-junior az F1 előszobájában bizonyíthat, Lawson ráadásul a DTM-ben is versenyez idén.

Elhagyja az F3-mat a Renault junior pilótája

A Renault 21 éves brit junior pilótája, Max Fewtrell elhagyja a Formula 3-ban szereplő Hitech Grand Prix-t, erről a Twitter oldalán számolt be a pilóta.

Exkluzív interjú az F2 legutóbbi győztesével, Luca Ghiottóval

A Hungaroringen a Hitech pilótája, Luca Ghiotto fantasztikus versenyzéssel tudta megszerezni a győzelmet egy alternatív stratégiával. Az F2 tavalyi harmadik helyezettjével a Motorsport Hungary még a szezon kezdete előtt készített interjút – többek között arról is megkérdeztük az olaszt, hogy tényleg érdeklődött-e iránta tavaly a Toro Rosso.

Jake Hughes először tudott nyerni az F3-ban a második nürburgringi futamon

Újonc győztes avattak az F3-as Európa-bajnokságon, ugyanis a nürburgringi hétvége második futamán Jake Hughes végzett az élen, megelőzve az év végére egészen kiváló formába lendülő McLaren-neveltet, Lando Norrist.

Ilott nyerte a második zandvoorti F3-as futamot, Schumacher kilencedik

Callum Ilott idei ötödik futamgyőzelmét szerezte az F3-as Európa-bajnokság második holland futamán, Lando Norris pedig átvette a vezetést összetettben Maximilian Günthertől.