Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa
Ford Racing

További híreink

Gymkhana GRiD FINAL 2018: nézd élőben Ken Blockot és társait!

December 1-én élő közvetítés formájában követhetitek figyelemmel a Gymkhana GRiD idei fináléját Dél-Afrikából, ahol a hangulat ismét szenzációsnak ígérkezik.

Tänak nyerte a Német Ralit, Neuville növelte az előnyét Ogier előtt a bajnokságban

Ott Tänak fantasztikus formában van, és Finnország után Németországban is nyerni tudott, amivel igencsak közel került a második helyhez.

Bourdais: Meddig fogják ezt hagyni? Amíg egy autó a fák között végzi?

Sebastien Bourdais Le Mansban a Ford csapatában versenyez. A francia versenyző azon akadt ki, hogy miután Makowiecki a fűre vezette, nem kapott büntetést.

Spái 6 órás: a Ford durva becsapódása a versenyen

A 67-es számú Ford meglehetősen nagy baleset részese volt a Spa-i 6 órás futam első órájában a WEC 2018-as bajnokságának nyitányán.

Csak úgy repkednek a WRC-gépek az Argentin Ralin

A WRC mezőnye ezen a hétvégén Argentínában versenyez, mely tartogat pár igazán nehéz szakaszt a versenyzők számára.

Újabb képek érkeztek a Francia Raliról

A WRC versenyzői ma befejezik a Francia Ralit, és kiderül, hogy ki lesz a 2018-as újabb versenyhétvégéjének győztese.

Ogier és egy újabb csúcsteljesítmény a Forddal, ezúttal Monte Carlóban

Sébastien Ogier nagyon magabiztosan húzta be a Monte Carlo Ralit, és úgy tűnik, idén sem lesz könnyű dolga a mezőnynek ellene a WRC-ben.

WRC: Ogier zsinórban ötödik alkalommal nyerte meg a Monte Carlo Ralit

Az elmúlt évekhez hasonlóan a francia világbajnok megállíthatatlan volt a Monte Carlo Ralin, amit zsinórban már ötödik alkalommal nyert meg.

Ken Block Le Mansban egy Ford GT-vel

A világhíres autós show-man is ott volt a legendás 24 órás versenyen Le Mans-ban a Ford vendégeként és be is járta a pályát, nem is akármivel…

A Ford szereplése a 2017-es Le Mans-i 24 órás versenyen

Andy Priaulx (GB), Harry Tincknell (GB) és Pipo Derani (BRA) vezették a Ford Chip Ganassi Racing csapat 67-es rajtszámú Ford GT-jét, amely a 2017-es Le Mans 24 órás futam utolsó körében szerezte meg a második helyezést.

Nincs más választás: végig padlógáz lesz Le Mans a Ford számára

Harry Tincknell szerint nincs más választása a Ford Chip Ganassi Racingnek, mint az, hogy a verseny elejétől a legvégéig padlózni kell a GT-nek, 24 órás sprintversenyt futva. A márka legjobb rajthelye a kategória ötödik pozíciója.

Tincknell kezd belefáradni „az anti-fordos” brigádba

Harry Tincknell nem győzi hangsúlyozni, hogy semmit sem rejtegetnek a Chip Ganassi Racingnél, és a teszten is a valós sebességet mutatták a GT-kkel.

Érdekes számok Le Mansról a Ford révén

Tavaly a négy Chip Ganassi Racing Ford az első, a harmadik, a negyedik és a kilencedik helyen zárta a Le Mans-i 24 órást. Az amerikaiak idén is valami hasonlóban reménykednek.

Három F1-es festés egy modern versenygépen: Ford, Lotus, Tyrrell

Ezen három legendás név visszatérése igencsak sokat dobna a Forma-1-en, mely még mindig híján van a gyártóknak.

WEC: a Ford győzelemre hajt Spában

A Ford Chip Ganassi Racing csapat a belgiumi Spa-ba utazik, hogy jövő héten rajthoz álljon a 2017-es FIA Hosszútávú Világbajnokság második futamán.

Több mint 4000 előzés 6 óra alatt: izgalmasan indult a WEC

Eseménydúsra sikeredett az endurance bajnokság szezonnyitója Silverstone-ban: látványos előzések és esések tarkították, Jose-Maria Lopezt pedig kórházba kellett szállítani, miután összetörte a 7-es Toyotát.

A Ford köszöni, de nem akar visszatérni a Forma-1-be

Az amerikai autóóriás ismét megerősítette, hogy a közelgő új motorszabályok ellenére sem érdekelt abban, hogy visszatérjen a királykategóriába.

A teljes Ford GT osztag rajthoz áll a 2017-es Le Mans 24 órás futamon

Az ACO (Automobile Club de l’Ouest) ma bejelentette, hogy mind a négy Ford GT versenygép rajthoz áll a 2017-es Le Mans 24 órás futamon – egy évvel azt követően, hogy a márka diadalmasan visszatért a hosszú távú versenyek világába.

Kategóriagyőztes a Ford GT Daytonában!

A Ford Chip Ganassi Racing összes autója célba ért vasárnap Daytonában, ráadásul a 66-os kocsi elsőként szelte át a célvonalat a 24 óra leteltével. A győztes trió: Joey Hand, Dirk Müller és Sébastien Bourdais.

Daytona 24 órás: Ford GT-k az első három rajthelyen

A Ford Chip Ganassi Racing besöpörte az első három startpozíciót a Daytona International Speedway pályán 55. alkalommal megrendezésre kerülő Rolex 24 órás futamon.

A Ford GT-k készen állnak Daytonára – Bourdais a 66-os kocsit hajtja

A Ford Chip Ganassi Racing négy autóval támad Daytonában, és az a cél, hogy Le Mans után a tengerentúlon is megnyerjék a 24 órás viadalt. A csapat bizakodó, hiszen egy évnyi tapasztalat áll mögöttük.

Le Mans első királya: Jacky Ickx

A január elsején született belga Jacky Ickx karrierje három dolog körül forgott: a Forma-1, Le Mans és a Dakar-rali. A Forma-1-ben csak majdnem ért csúcsra, de Le Mans például évekig az ő felségterülete volt, és Dakart is nyert.