Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa Dátum
Szűrők törlése
Dátum

Legfrissebb: Dragon Racing

Megvan, ki ugrik be az ex-F1-es helyére a Formula E-ben

Egy ismertebb név veszi át Brendon Hartley helyét a csapatnál, ahol már nagyon várják a még mindig fiatal és tapasztalt pilótát Berlin előtt.

Brendon Hartley mindössze 5 verseny után elhagyja a Formula E-t

Brendon Hartley már az augusztusi szezonzáró előtt elhagyja a Dragon Racinget, mindössze 5 futammal a Formula E-s bemutatkozása után.

Nico Müller frontális ütközése a Formual E-ben: videó

Nico Müller sem volt azon versenyzők között, akik nagyon elégedettek lettek volna a Formula E mexikói hétvégéjén. A versenyző frontálisan csapódott neki a falnak, méghozzá nem kis sebességgel.

Az Audi versenyzője a Formula E-be igazolt: megvan Hartley csapattársa

Hivatalosan is bejelentésre került, hogy Nico Müller lesz Brendon Hartley csapattársa a Formula E legújabb szezonjában, mely novemberben veszi kezdetét. Egy igen izgalmas és érdekes páros áll össze.

Hivatalos: Hartley a Formula E-ben folytatja!

Ma jelentette be a Dragon Racing Formula E csapata, hogy a korábbi F1-es versenyző, Brendon Hartley a 2019/20-as szezonban náluk fog versenyezni. Ezzel ő lett a csapat első bejelentett versenyzője a következő szezonra.

D’Ambrosio szerint Nasr büntetést érdemelt volna, rossz példával szolgált

Jerome D’Ambrosio úgy véli, büntetést érdemelt volna Felipe Nasr, aki sérült autóval vállalt lehetetlen és értelmetlen küldetést, vagyis pályán maradt, majd többszereplős balesetet váltott ki Hongkongban.

Di Grassi nyerte a drámai mexikói versenyt a Formula E-ben, Piquet hatalmasat bukott, a Nissanok lemerültek

Lucas di Grassi a Formula E történetének legszorosabb és legdrámaibb versenyét nyerte meg, miközben a Nissanok a dobogó torkából merültek le, és szálltak el, amivel rengeteg pontot vesztettek. Pascal Wehrlein gépe pedig az utolsó métereken kapitulált az energiahiány miatt.

Hivatalos: újabb ex-F1-es versenyző a Formula E-ben

A Dragon Racing közvetlen a mexikói versenyhétvége előtt erősítette meg Felipe Nasr érkezését, aki Maximillian Gunther helyét veszi át.

Egy újabb ex-F1-es pilóta mutatkozhat be a Formula E-ben

A legfrissebb jelentések szerint a Formula E mezőnye hamarosan egy újabb volt királykategóriás versenyzővel bővülhet.

BMW-győzelem a Formula E-ben Szaúd-Arábiában Vergne előtt, Massa 14.

Antonio Felix Da Costa egy eseménydús és izgalmas verseny végén megszerezte a BMW első győzelmét a Formula E-ben, rögtön a bajorok debütáló futamán. Másodikként és harmadikként két ex-F1-es pilóta ért célba.

Párizsi ePrix: Vergne újabb futamot nyert, a közvetlen rivális Bird három keréken lett 3.

A bajnoki éllovas Jean-Éric Vergne megint nyerni tudott a Formula E-ben, ráadásul hazai versenyét, a párizsi ePrix-t behúzva. A közvetlen rivális Sam Bird úgy lett harmadik, hogy a befutó előtt belerohant Lottererbe, és kitört az egyik kereke.

Rosenqvist kezdheti az élről az első római ePrix-t

Története során először látogatott el a Formula E mezőnye Rómába, itt rendezik az elektromos formaautó-bajnokság 2017-18-as szezonjának hatodik versenyhétvégéjét.

A brutális Honda NSX GT3 tesztelés közben – Button gépe

Szép lassan minden szériában megkezdődnek a tesztelések, és a mezőny nekivághat a nagy szezonnak. Nincs ez másképp a japán Super GT szériában sem.

Lopez léphet Neel Jani helyébe a Formula E marrakeshi futamán

Jose Maria Lopez a legnagyobb esélyes arra, hogy beüljön Neel Jani helyére a soron következő Formula E futamon.

Agyatlan D’Ambrosio és társai a Formula E-ben

A pályán látott zűrös esetek és balesetek nem maradtak szó nélkül a Formula E mezőnyében. Leginkább Jean-Eric Vergne volt dühös Jerome D’Ambrosióra, de Nick Heidfeld sem ért egyet Nico Prosttal.

Formula E: Di Grassinak bejött a kockáztatás, idén először nem Buemi nyert!

Robog a Formula-E, vagyis az elektromos száguldó cirkusz 2016-17-es szezonja, ahol április elsején, bolondok napján (itt már inkább másodikán) a negyedik versenyt rendezték Mexikóban. A szokásos érdekes, izgalmas versennyel.

Gutiérrez a Techeetah csapatnál kapott ülést a Formula E-ben

Esteban Gutiérrez több csapattal is tárgyalt, végül a kínai hátterű Techeetah lett a befutó, ahol Ma Qing Hua helyére ülhet be, tudta meg a Motorsport.com. A mexikói versenyző tavaly még a Forma-1-ben szerepelt.