Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa
Szűrők törlése
DAMS

További híreink

A Nissant 15-20 versenyző kereste meg, hogy beüljenek Albon helyére

A Nissan e.dams Formula E csapatát 15-20 pilóta kereste meg Alexander Albon ülésének a megszerzésének a reményében, mondta el a csapatfőnök, Jean-Paul Driot.

Párizsi ePrix: Vergne újabb futamot nyert, a közvetlen rivális Bird három keréken lett 3.

A bajnoki éllovas Jean-Éric Vergne megint nyerni tudott a Formula E-ben, ráadásul hazai versenyét, a párizsi ePrix-t behúzva. A közvetlen rivális Sam Bird úgy lett harmadik, hogy a befutó előtt belerohant Lottererbe, és kitört az egyik kereke.

Rosenqvist kezdheti az élről az első római ePrix-t

Története során először látogatott el a Formula E mezőnye Rómába, itt rendezik az elektromos formaautó-bajnokság 2017-18-as szezonjának hatodik versenyhétvégéjét.

Daniel Abt első győzelmét aratta a mexikói ePrix-n

Az Abt Audi versenyzője, Daniel Abt pályafutása első győzelmét aratta az elektromos formaautó-világbajnokságon, műszaki hiba miatt kiesett viszont a pole-ból induló bajnokaspiráns svéd, Felix Rosenqvist.

Rosenqvist jókora előnnyel nyerte a Formula E mexikói időmérőjét

A svéd bajnokaspiráns Felix Rosenqvist végzett az élen a mexikóvárosi ePrix-n, ráadásul a pálya hosszához képest tetemes, több, mint két tizedes előnnyel.

Formula E: Marrakeshben megvan Rosenqvist idei második győzelme is

A svéd sokáig Buemi mögött a második helyen haladt, a végén azonban robbantott, így pedig az összetett pontversenyben is átvette a vezetést.

Formula E: így vágta oda a gépet Prost Hong Kongban

Alain Prost fia hibázott az időmérőn, aminek rendesen megfizette az árát. Keményet kapott az elektromos versenygép Hong Kongban.

Megmutatta a Renault e.dams legújabb Formula E-festését

Az elektromos formaautó-világbajnokság legsikeresebb csapata a mai nap során megmutatta, hogy fog kinézni autójuk a következő, 2017-18-as szezon során.

Buemi rögtön a rajtnál elszállt az FE második montréali futamán, di Grassi a bajnok!

Nem elég, hogy a tegnapi első futamon egy nagy felzárkózás után kizárták őt, Buemi még a mai második futamon is szerencsétlen volt, így tálcán nyújtotta át a bajnoki címet di Grassinak. Vergne első győzelmét aratta.

Abt és Firjns szerint nevetséges Buemi kirohanása

Daniel Abt és Robin Frijns őszintén meglepődött a magáról megfeledkezett Sébastien Buemi kirohanásán a montréali Formula E-szezonzáró első futama után.

Formula E: Ez a harc lesz a végső

A szezonzáróhoz érkezett a Formula E idénye, a mezőny a kanadai Montréalban vendégeskedik, ahol egy duplaforduló dönt a bajnoki címről. Sébastien Buemi és Lucas di Grassi között dől el a bajnoki cím.

Formula E: Bird duplázott New Yorkban

Sam Bird a második futamot is megnyerte a világhíres amerikai városban, mellyel ismét sok pontot gyűjtött a bajnokságban a Venturinak.

A Renault 2018-as ülésére már van egy további jelentkező is!

A Renault fejlesztői versenyzője, Oliver Rowland szerint nincs ok rá, amiért ne lenne versenyben a Renault 2018-as üléséért.

Formula E: Rosenqvist büntetése után Buemi nyert a második berlini futamon!

Tegnap Felix Rosenqvist életében először tudott diadalmaskodni a Formula E-ben, igen magabiztos versenyzéssel. A mai második versenyre is megmaradt a lendülete, így ő várhatta a pole-ból a második berlini futamot.

Egy ezred döntött a pole-ról a Formula E berlini időmérőjén!

Hihetetlenül szoros kvalifikációt hozott a berlini duplaforduló első időmérő edzése a Formula E-ben. Di Grassi indulhat az élről, mögötte López viszont mindössze egy ezreddel maradt le az első rajtkockáról.

Buemi: a csapat jobban megérdemli a győzelmet, mint én

Sebastien Buemi megállíthatatlanul menetel egyelőre a Formula E-ben, és Párizsban is behúzta a győzelmet a Renault-e.dams számára. A svájci versenyző 132 pontjával vezeti a bajnokságot, a második helyezett Lucas di Grassinak 89 pontja van.

Minimális különbség döntött a pole-ról a Formula E párizsi időmérőjén!

Sébastien Buemi gyakorlatilag szó szerint egy hajszállal volt gyorsabb riválisánál, Jean-Éric Vergne-nél a 2016-17-es Formula E szezon párizsi hétvégéjének időmérőjén, ahol 1:02.319-cel ő állhat fel az első rajtkockába.

Öt futamból negyedszer is Buemi nyert a Formula E-ben!

Az ötödik futamot rendezték a Formula E 2016-17-es szezonjában, a helyszín egy, a Forma-1-eshez képest lerövidített monacói pálya volt. A bajnokság első két helyezettje harcolt a győzelemért.

Abu Dhabi GP2: Gasly a bajnok, Lynn nyerte a futamot

A Red Bull pártfogoltja, Pierre Gasly nyerte a 2016-os GP2-es bajnokságot, aminek utolsó futamát a 8. helyen fejezte be, míg a győzelmet a DAMS versenyzője, Alex Lynn szerezte meg.

Marrakes e-Prix: Buemi óriási felzárkózás után futamgyőztes!

A második futamot rendezték a Formula-E 2016-17-es szezonjából. A helyszín a rendkívül szűk, WTCC-szurkolók között rendkívül ismerős marokkói pálya volt.