TCR hírek

További híreink

Szombati motorsport-program: F1 és Las Vegas, Michelisz a bajnoki cím kapujában, MotoGP!

Las Vegas-i Nagydíj
Szombati motorsport-program: F1 és Las Vegas, Michelisz a bajnoki cím kapujában, MotoGP! Szombati motorsport-program: F1 és Las Vegas, Michelisz a bajnoki cím kapujában, MotoGP!
Folytatódik-e a kalamajka Las Vegasban? Hogyan alakul a MotoGP utolsó előtti hétvégéje? Mire megy Michelisz Norbert a szezon utolsó előtti futamán? Ezekre a kérdésekre várunk választ a szombati napon.
Michelisz pole-t szerzett és vezeti a bajnokságot a TCR World Tourban!

Michelisz pole-t szerzett és vezeti a bajnokságot a TCR World Tourban! Michelisz pole-t szerzett és vezeti a bajnokságot a TCR World Tourban!
Pénteki motorsport-program: Forma-1 Las Vegasban, MotoGP és TCR!

Pénteki motorsport-program: Forma-1 Las Vegasban, MotoGP és TCR! Pénteki motorsport-program: Forma-1 Las Vegasban, MotoGP és TCR!
1 pontra a top 3, Michelisz Norbert újabb bajnoki cím kapujában!

1 pontra a top 3, Michelisz Norbert újabb bajnoki cím kapujában! 1 pontra a top 3, Michelisz Norbert újabb bajnoki cím kapujában!
Szombati motorsport-program: F1-es sprint, WEC-finálé, Michelisz a TCR-ben!

Brazil Nagydíj
Szombati motorsport-program: F1-es sprint, WEC-finálé, Michelisz a TCR-ben! Szombati motorsport-program: F1-es sprint, WEC-finálé, Michelisz a TCR-ben!
Így vált az elektromos, valamint a belsőégésű motorokat használó túrautóbajnokságok platformjává a TCR

Így vált az elektromos, valamint a belsőégésű motorokat használó túrautóbajnokságok platformjává a TCR Így vált az elektromos, valamint a belsőégésű motorokat használó túrautóbajnokságok platformjává a TCR
Az FIA Túraautó Világkupában használt TCR-formátum, amely az eTúraautó Világkupát is inspirálta, 2015-ben került bevezetésre, és világszerte új korszakot jelentett a túrautóversenyzésben.
Tassi: a semmiből felbukkant Borkovic, és kilökött a sóderágyra

Tassi: a semmiből felbukkant Borkovic, és kilökött a sóderágyra Tassi: a semmiből felbukkant Borkovic, és kilökött a sóderágyra
2020-ban elrajtol az elektromos túraautó-bajnokság, az ETCR

2020-ban elrajtol az elektromos túraautó-bajnokság, az ETCR 2020-ban elrajtol az elektromos túraautó-bajnokság, az ETCR
Tassit kilökték, Nagy a dobogón a TCR Europe szezonzáróján

Tassit kilökték, Nagy a dobogón a TCR Europe szezonzáróján Tassit kilökték, Nagy a dobogón a TCR Europe szezonzáróján
Michelisz elégedett, de érdekes futama volt Barcelonában

Michelisz elégedett, de érdekes futama volt Barcelonában Michelisz elégedett, de érdekes futama volt Barcelonában
TCR Europe: Tassi nyert, Michelisz harmadik lett Barcelonában

TCR Europe: Tassi nyert, Michelisz harmadik lett Barcelonában TCR Europe: Tassi nyert, Michelisz harmadik lett Barcelonában
Tassi Attila nyerte a TCR Europe 2018-as szezonjának utolsó előtti versenyét, Michelisz Norbert harmadik helye révén pedig két magyar állhatott fel a dobogóra. A bajnokság még mindig nyitott, vasárnap dől el a cím sorsa - négyen vannak versenyben, de Mikel Azcona előnye elég meggyőző.
Tassi: első a csapatbajnokság, nem fogunk harcolni Files-szal

Tassi: első a csapatbajnokság, nem fogunk harcolni Files-szal Tassi: első a csapatbajnokság, nem fogunk harcolni Files-szal
Tassi Attila a pole-ban a TCR Europe barcelonai időmérőjén

Tassi Attila a pole-ban a TCR Europe barcelonai időmérőjén Tassi Attila a pole-ban a TCR Europe barcelonai időmérőjén
Michelisz újra saját csapatával fog indulni, ezúttal a TCR Europe-ban

Michelisz újra saját csapatával fog indulni, ezúttal a TCR Europe-ban Michelisz újra saját csapatával fog indulni, ezúttal a TCR Europe-ban
Verstappen ex-barátnője történelmi győzelmet szerzett az STCC-ben

Verstappen ex-barátnője történelmi győzelmet szerzett az STCC-ben Verstappen ex-barátnője történelmi győzelmet szerzett az STCC-ben
Kiderült, melyik csapattal versenyez Tassi a TCR-ben és a WTCR-ben

Kiderült, melyik csapattal versenyez Tassi a TCR-ben és a WTCR-ben Kiderült, melyik csapattal versenyez Tassi a TCR-ben és a WTCR-ben
Tassi Attila a KC Motorgroup Ltd (KCMG) kötelékében áll rajthoz a TCR Európa-kupában, ahol Josh Files csapattársaként száll harcba a 2018-as szezonban. Tassi és új csapata ezen a hétvégén a Hungaroringen debütál.
Újabb magyar induló a TCR Európa-kupában Jedlóczky L Márk révén

Újabb magyar induló a TCR Európa-kupában Jedlóczky L Márk révén Újabb magyar induló a TCR Európa-kupában Jedlóczky L Márk révén
A TCR Európa-kupában folytatja pályafutását Tassi Attila

A TCR Európa-kupában folytatja pályafutását Tassi Attila A TCR Európa-kupában folytatja pályafutását Tassi Attila
TCR: Cominié a második futam Dubajban, Tassi kiugrott a rajtnál, így győzelem helyett csak 10.

Abu Dhabi
TCR: Cominié a második futam Dubajban, Tassi kiugrott a rajtnál, így győzelem helyett csak 10. TCR: Cominié a második futam Dubajban, Tassi kiugrott a rajtnál, így győzelem helyett csak 10.
TCR: Oriola nyert az első futamon Dubajban, Vernay kettővel Tassi előtt végzett és bajnok

Abu Dhabi
TCR: Oriola nyert az első futamon Dubajban, Vernay kettővel Tassi előtt végzett és bajnok TCR: Oriola nyert az első futamon Dubajban, Vernay kettővel Tassi előtt végzett és bajnok