-
23 máj.

WSBK: egy félelmetes onboard

2020. márc. 1. 12:00

Alvaro Bautista elvisz bennünket egy körre a legendás pályán, ahol hatalmas tempóval lehet menni. Nemcsak a MotoGP jelentheti a kategória csúcsát, mert ebben a sorozatban is remek versenyző vannak.

Szombaton és vasárnap Phillip Islanden versenyez a World Superbike mezőnye, ennek kapcsán pedig Alvaro Bautista visz végig minket egy körön, amelyen láthatjuk, hogyan néz ki a legendás ausztrál pálya, amely a MotoGP versenynaptárában is megtalálható.

Bautista 2010 és 2018 között a MotoGP-ben is versenyzett, és a kategóriában 3 dobogós helyezést szerzett, győzni azonban nem tudott a spanyol pilóta, akinek ez a második szezonja a WSBK-ban.

Tavaly remekül mutatkozott be a sorozatban, és 16 győzelmet szerezve végül a második helyen végzett, idén pedig hatodik lett az idény első futamán a 38 éves versenyző.

Az ART F2-es pilótája nem tud részt venni a bahreini teszten a koronavírus miatt

Videón az óriási WSBK-befutó: 2 tized, 4 motor!