Élő közvetítés

Nézd élőben a Super Formula montegi versenyét

Az alábbi élő közvetítésben a Super Formula montegi versenyét nézhetik élőben, a közvetítés pedig a cikkben érhető el.

ルーカス・アウアー(B-Max Racing with motopark)

Jun Goto

A Super Formula 5. fordulója Motegiben kerül megrendezésre, ahol a spanyol Álex Palou várhatja a pole-ból a versenyt, akárcsak legutóbb Fujiban, amit győzelemre is váltott. Sőt, a leggyorsabb kör is az övé volt, így igen jó formában van. Jelenleg a 3. helyen áll a bajnokságban 15 ponttal, közvetlen Nick Cassidy mögött.

A 22 pontos ausztrál előtt pedig a japán Naoki Yamamoto foglal helyet, aki a két riválisához hasonlóan eddig csak egyszer tudott nyerni. Az első három futamon két második helyet és egy győzelmet szerzett, míg legutóbb csak 11. lett. Ezen kívül még két versenyhétvége lesz a szezonban, szeptember végén Okayamában, míg az évadzáró az évadnyitóhoz hasonlóan Suzukában kap helyet.

Adrian Newey, a neves F1-es tervező fia, Harrison is a mezőnyben foglal helyet, aki idén azonban még csak pontot sem tudott szerezni.

Előző cikk Bottas: Olyan gyors voltam a WRC-s Toyotával, mint az ötszörös győztes
Következő cikk Mick Schumachernek nincs „B” terve: irány a Forma-1?!