Megvan, hol folytatja pályafutását Keszthelyi Vivien!

A háromszoros túraautó bajnok autóversenyző, Keszthelyi Vivien az Euroformula Openben folytatja tovább a pályafutását. Az egyik legtehetségesebb hazai női pilóta a Twitteren tette közzé az örömhírt.

Keszthelyi Vivien, W Series

Keszthelyi Vivien azonnal letette a névjegyét az autósportok világában, hiszen ő lett minden idők legfiatalabb női versenyzője a nemzetközi GT4-es bajnokságban, ahol aztán dobogós helyen zárta a szezont.

Keszthelyi 2019-ben megfordult az FIA által hitelesített ázsiai F3-as téli bajnokságban, de az akkor újonnan induló W Seriesben is versenyzett. Az abban az évben elért eredményeivel ő lett a magyar autósport történetének legeredményesebb pilótája a kategóriában.

A magyar tehetség tehát idén az Euroformula Openben áll rajthoz, és érdekességként érdemes megemlíteni, hogy ebben a sorozatban fordult meg korábban a múlt hétvégén az F1-ben debütáló Júki Cunoda is.

Sok sikert, valamint eredményekben gazdag szezont kívánunk Vivennek a versenyzői pályafutása folytatásához!

Előző cikk Az újonc Liam Lawson nyerte az F2 első sprintfutamát!
Következő cikk A Motorsport Images lesz a világ legextrémebb versenysorozatának hivatalos fotóügynöksége