Itt lehet nézni Michelisz WTCR-bajnoki döntőjét!

Nagy lehetőség áll Michelisz Norbert előtt, aki 15 pontos előnnyel kezdheti meg a WTCR naptárának utolsó napját, de még három verseny hátra van. A cikkből kiderül, mikor és hol lehet követni a malajziai bajnoki döntőt.

Pole sitter Norbert Michelisz, BRC Hyundai N Squadra Corse Hyundai i30 N TCR

WTCR

Michelisz Norbert 9 pont előnnyel kezdte meg a WTCR utolsó 2019-es állomását, a sepangi versenyhétvégét, majd pénteken fantasztikus teljesítményt nyújtott, mindkét időmérőn ő volt a leggyorsabb, ezzel 15 egységre növelte előnyét.

Vasárnap minden győzelemért 25 pont jár, így összesen 75 pontot lehet szerezni. A pontverseny második helyezettje, Esteban Guerrieri a kilencedik lett az első időmérőn, így már az első futamon tovább növelheti az előnyét Norbi.

Az első futamot magyar idő szerint 8:10-től az M4 Sport és az Eurosport 1 adja, illetve online az m4sport.hu-n is figyelemmel követhetjük az eseményeket. A második versenyt 11:10-től adja az M4 Sport és az Eurosport 1, és ezt a verseny is követhetjük online az m4sport.hu-n.

A harmadik, utolsó versenyt pedig 13:05-től a Duna World és az Eurosport 1 fogja közvetíteni élőben, és ez a verseny is online követhető lesz az m4sport.hu-n. Hajrá, Norbi!

Update: Erre a linkre kattintva lehet nézni élőben a második futamot!

Az Aston Martin tovább folytatja a Valkyrie tesztelését, amelynek hangja már most a világ legjobbjaival vetekszik.