Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa
4 cikk

További híreink

Lezárult Habsburg Ferdinánd Toyota Racing Series szezonja

Habsburg Ferdinánd három top 10-es helyezéssel zárta le az idei Toyota Racing Series szezont a manfeildi Chris Amon pályán megtartott szezonzáró versenyhétvégén, a három futamon összesen 13 helyezést javítva rajtpozícióhoz képest.

Habsburg Ferdinánd ismét a dobogón ünnepelhetett a Bruce McLaren Motorsport Parkban

Habsburg Ferdinánd zsinórban a második hétvégén állhatott fel a dobogóra a Taupó tó mellett fekvő Bruce McLaren Motorsport Parkban.

Habsburg a dobogó második fokán Hampton Downsban

Habsburg Ferdinánd a dobogó második fokán zárta a 2017-es Toyota Racing Series harmadik fordulóját.

A harmadik generációs Fittipaldi is úton a Forma-1-felé

A Ferrari Drivers Academy, bár az elmúlt években nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, továbbra is bőszen keresi a jövő nagy bajnokát. Most öt fiatalt teszteltek Fioranóban, köztük Enzo Fittipaldit, Emerson unokáját.