A MotoGP gyönyörű rajtrácslányai Aragonból

A következő összeállításban az idei rajtrácslányokat nézhetitek meg az Aragon GP-ről, ahol Marc Marquez volt a nyertes a Hondával és hamarosan újabb bajnoki győzelmet ünnepelhet a legnagyobb motoros kategóriában.

Girls

Hiába van még hátra pár futam, a Forma-1-hez hasonlóan a MotoGP-ben is erősen eldőlni látszik a párharc. Marc Marquez az újabb győzelmével rendkívül közel került ahhoz, hogy matematikailag is bebiztosítsa az újabb címét a Hondával, hiszen a fő riválisa, Andrea Dovizioso, aki a sérüléséből tért vissza, csak 2. lett, míg a másik Ducatival Danilo Petrucci a 12.

Aragonban Maverick Vinales az előző versenyhétvégékhez hasonlóan majdnem felállt a dobogóra, de Petrucci és Rins még mindig előtte van. Mögötte érkezik a legenda, Valentino Rossi, aki nyolcadik lett a népes közönség előtt. A 137 pontos olaszt pedig Fabio Quartararo követi 123 egységgel.

A gyártók bajnokságában a Honda 306 pontot tudhat magáénak a 241 pontos Ducati és a 228 pontos Yamaha előtt, majd jön a Suzuki (181), a KTM (88) és a sor végén az Aprilia (66). A csapatok kiírásában azonban a Misson Winnow Ducati vezet 357 ponttal a Repsol Honda Team (333 pont) előtt.