A MotoGP legszebb lányai Németországból

Természetesen ezúttal sem maradhat el a szokásos képes összeállítás a MotoGP legutóbbi versenyhétvégéjéről, középpontba helyezvén a rajtrácslányokat, akik ezúttal is hozzájárultak a show-hoz.

Girls

Fotót készítette: Gold and Goose / Motorsport Images

A MotoGP mezőnye legutóbb Németországban vendégeskedett, ahol ismét Marc Marquez nyert. A címvédő már 185 pontot számol az élen, míg a második helyen Andrea Dovizioso 127 egységgel várja a folytatást a 21 pontos csapattársa, Danilo Petrucci és a 101 pontos Álex Rins előtt. A legjobb ötben még Maverick Vinales van ott 85 ponttal a 80 pontos Valentino Rossi előtt, aki a három kiesését követően csak 8. lett.

Még mindig sok futam van hátra, de Marquez kezd ellépni a mezőnytől, ami igen hamar egy drasztikus különbséget eredményezhet. A spanyol rekorder idén már öt alkalommal nyert, és csak egyszer esett ki. Ezen kívül csak második helyei vannak, ami mindent elmond a szezonjáról, mely valószínűleg egy újabb címmel ér majd véget számára.

Marquez mondhatni egyedül húzza a Hondát, de a japán gyártó így is vezeti a bajnokságot 191 ponttal a 157 pontos Ducati és 153 pontos Yamaha előtt, mely idén eddig csak egyetlen egy alkalommal tudott nyerni, addig az olaszok kétszer. A folytatás Csehországban lesz, de addig is nézzünk meg egy képes összeállítást a Németországban megjelent rajtrácslányokról!