Valenciai Nagydíj (2018)

16 nov. - 18 nov.
Dovizioso valenciai győzelmében a gumi volt a kulcs

Valenciai Nagydíj

Dovizioso valenciai győzelmében a gumi volt a kulcs Dovizioso valenciai győzelmében a gumi volt a kulcs

A MotoGP rajtrácslányai Malajziából és Valenciából

A MotoGP rajtrácslányai Malajziából és Valenciából A MotoGP rajtrácslányai Malajziából és Valenciából

Idén is Marquezé a legjobb időmérős eredmény, és ezzel az újabb, immáron hatodik BMW

Idén is Marquezé a legjobb időmérős eredmény, és ezzel az újabb, immáron hatodik BMW Idén is Marquezé a legjobb időmérős eredmény, és ezzel az újabb, immáron hatodik BMW

Rossi: sz*r érzés sorra eldobni a jó eredményeket

Rossi: sz*r érzés sorra eldobni a jó eredményeket Rossi: sz*r érzés sorra eldobni a jó eredményeket

Espargaro el sem hiszi, hogy dobogón végzett, Dovi büszke magára – a top-3 nyilatkozata a Valenciai Nagydíj után

Espargaro el sem hiszi, hogy dobogón végzett, Dovi büszke magára – a top-3 nyilatkozata a Valenciai Nagydíj után Espargaro el sem hiszi, hogy dobogón végzett, Dovi büszke magára – a top-3 nyilatkozata a Valenciai Nagydíj után

Fantasztikus versenyen végül Dovizioso tudott nyerni Valenciában, Rossi 5 körrel a vége előtt csúszott ki!

Fantasztikus versenyen végül Dovizioso tudott nyerni Valenciában, Rossi 5 körrel a vége előtt csúszott ki! Fantasztikus versenyen végül Dovizioso tudott nyerni Valenciában, Rossi 5 körrel a vége előtt csúszott ki!

Vinales hihetetlenül boldog, Rins 100 százalékot fog beleadni – a top-3 nyilatkozata a valenciai időmérő után

Vinales hihetetlenül boldog, Rins 100 százalékot fog beleadni – a top-3 nyilatkozata a valenciai időmérő után Vinales hihetetlenül boldog, Rins 100 százalékot fog beleadni – a top-3 nyilatkozata a valenciai időmérő után

Vinales szerezte meg a pole-t Valenciában, Marqueznek kiugrott a válla, de övé az 5. hely!

Vinales szerezte meg a pole-t Valenciában, Marqueznek kiugrott a válla, de övé az 5. hely! Vinales szerezte meg a pole-t Valenciában, Marqueznek kiugrott a válla, de övé az 5. hely!