Így lehet világbajnok Francesco Bagnaia Malajziában

Australian GP

Így lehet világbajnok Bagnaia Így lehet világbajnok Francesco Bagnaia Malajziában

Marquez: Quartararónak motor nélkül kell versenyeznie, ez Bagnaia nagy esélye

Marquez: Quartararónak motor nélkül Marquez: Quartararónak motor nélkül kell versenyeznie, ez Bagnaia nagy esélye

„Bagnaia „nem fog gondolni” a bajnoki meccslabdára Malajziában

„Bagnaia „nem fog gondolni” a bajnok „Bagnaia „nem fog gondolni” a bajnoki meccslabdára Malajziában

Quartararo: „Karrierem legnehezebb feladata” áll előttem

Quartararo: „Karrierem legnehezebb f Quartararo: „Karrierem legnehezebb feladata” áll előttem

Marquez: „Nem felejthetem el, honnan jöttem”

Marquez: „Nem felejthetem el, honnan Marquez: „Nem felejthetem el, honnan jöttem”

Rins a 10. helyről nyert az év futam MotoGP: Rins a 10. helyről nyert az év futamán, Quartararo kiesett az Ausztrál Nagydíjon!

Kétnapos tesztet szervez a Suzuki Kétnapos tesztet szervez a MotoGP-ből kivonuló Suzuki, a csapattagok értetlenül állnak a döntés előtt

MotoGP: Martin a pole-ban, Marc Marquez a 2. az ausztrál időmérőn!

MotoGP: Martin a pole-ban, Marc Marq MotoGP: Martin a pole-ban, Marc Marquez a 2. az ausztrál időmérőn!

Espargaro: nyernem kell Ausztráliában, ha világbajnok akarok lenni

Aleix: nyernem kell Ausztráliában Espargaro: nyernem kell Ausztráliában, ha világbajnok akarok lenni