MotoGP hírek

További híreink

Vasárnapi motorsport-program: F1-es Ausztrál Nagydíj, MotoGP- és IndyCar-futam

Ausztrál Nagydíj
Jön a sokszínű versenyhétvége utolsó napja, többek között Forma-1-gyel, MotoGP-vel és IndyCarral, a különböző helyszínek miatt reggeltől estig tudunk mit nézni.
MotoGP: Vinales nyerte a portugál sprintet, Marquez dobogós a Ducatival, Bagnaia hibázott

Portugal GP
MotoGP: Bastianini a pole-ban, Bagnaia Martin mögött!

Portugal GP
Szombati motorsport-program: Forma-1-es időmérő, MotoGP-sprint, F2-es és F3-as futamok!

Bagnaia szerint a Ducati új szerzeménye "az új korszak egyik leggyorsabbja"

Portugal GP
Fogynak a helyek a Ducatinál, de Marquez nem aggódik

Portugal GP
Marc Marquez elmondása szerint „nem kapkodik” biztosítani jövőjét a MotoGP-ben 2024-et követően, hiába tűnt el a piacról a Ducati gyári csapatának két ülése.
Pénteki motorsport-program: szabadedzés az F1-ben és a MotoGP-ben, időmérő az F2-ben és F3-ban

Bagnaia és Espargaro korábbi ijesztő balesete miatt átalakult Portimao

Portugal GP
Hivatalos: jövőre új versenyzője lesz a Ducatinak, de még nem tudni melyik csapatnál

Heti motorsport-program: Forma-1, F2, F3, MotoGP és IndyCar a kínálatban!

McLaren Imola March testing
Pramac: Ha tetszik, ha nem, Jorge Martin ideje kicsit véget ért a csapatnál

A Pramac Ducati csapatmenedzsere, Gino Borsoi szerint a 2023-as MotoGP világbajnoki második helyezett Jorge Martin ideje az alakulatnál „ha tetszik, ha nem, egy kicsit véget ért”.
Marc Marquez: Még nem is vagyok a Ducati határainál!

Katari Nagydíj
A MotoGP sztárújonca szerint "még örülhet is" a katari hibáinak

Ducati: Nem volt könnyű megegyezni Bagnaiával, Marc Marquez is esélyes a gyári ülésre

Quartararo: A Yamaha „minden eddiginél messzebb van” a riválisoktól

Marquez a dobogóért harcolt, de nem csalódott

Marc Marquez egyáltalán nem csalódott, hogy végül egy hajszállal lecsúszott a dobogóról, mivel a nyers tempója egyelőre erre elég. A spanyol az újoncra is kitért, akinek szerinte meg kell tanulnia bánni a gumikkal.