Megható: együtt a rajtrácson az F1-es, az F2-es és az F3-as stáb

A szombaton tragikus körülmények között elhunyt Anthoine Hubertre emlékezett a három kategória délelőtt a Belga Nagydíj helyszínén. Egy emberként tisztelegtek a 22 évesen elhunyt pilóta előtt.

Anthoine Hubert tribute

Jack Benyon

A motorsport még mindig nagyon veszélyes, és sajnos nemrég egy újabb halálos balesetet láthattunk, ezúttal az F2-ben. Anthoine Hubertnek esélye sem volt arra, hogy elkerülje a végzetes becsapódást, és a sérülései olyan súlyosak voltak, hogy még a kórházig sem juthatott el, és a pálya orvosi központjában örökre elaludt.

Az F1-es, az F2-es és az F3-as stáb közösen állt össze délelőtt, hogy a francia előtt tisztelegjen, aki sajnálatos módon már soha nem fog rajthoz állni, vagy megnevettetni a társait, hiszen egy olyan ember volt, akit mindenki kedvelt és fontos tagjaként szerepelt a mezőnyben a Renault F1 Team juniorjaként.