Grosjean bejelentkezett a kórházból! (videó)

Romain Grosjean, a Haas versenyzője a horrorisztikus balesete után az Instagram-oldalán jelentkezett be, és mindenkit megnyugtatott arról, hogy jól van, és bár korábban nem így gondolta, most köszönetet mondott a Halónak.

Romain Grosjean, Haas F1, in an ambulance after his huge opening lap crash

Fotót készítette: Zak Mauger / Motorsport Images

Romain Grosjean a Bahreini Nagydíj első körében szenvedett rendkívül ijesztő balesetet, hiszen a közvetítésben először csak a hatalmas lángcsóvákat láttuk, azt, hogy mi a helyzet a francia versenyzővel, egy ideig nem.

Szerencsére nem sokkal később kiderült, hogy a körülményekhez képest nagyon enyhe sérüléseket szenvedett Grosjean, aki az Instagram-oldalán jelentkezett be, hogy mindenkit megnyugtasson, jól van:

„Üdv, mindenki, csak annyit akartam mondani, hogy minden oké, vagy legalábbis olyasmi, köszönöm szépen az üzeneteket. Pár éve még nem voltam oda a Halóért, de szerintem a legjobb dolog, amit behoztunk a Forma-1-be és nélküle most nem beszélnék veletek.”

„Köszönöm szépen a pálya teljes orvosi személyzetének és mindenkinek a kórházban, remélhetőleg majd hamarosan vissza is tudok írni az üzeneteitekre és el tudom mondani, mi a helyzet.”

Még több kép Grosjean balesetéről…

A 2020-as Indy 500-on meglepő módon Takuma Sato lett a végső győztes. A körülmények a kezére játszottak, hiszen többek között Spencer Pigot óriási balesetet szenvedett a futam késői szakaszában, a fallal való érintést követően nagy erővel a bokszutca bejáratának csapódott.

Előző cikk Hivatalos videón Grosjean horrorisztikus balesete
Következő cikk Verstappen Albonról: „Nem olyan jó, ha 30-40 másodpercre vagy a csapattársadtól…”