Kvíz

Kvíz: Fel tudod sorolni az összes pilótát, aki legalább 10-szer nyert az F1-ben?

A legújabb kvízünkben komoly kihívás elé állítjuk olvasóinkat: a feladat, hogy soroljátok fel mind a 34 versenyzőt, aki legalább 10 futamot nyert a Forma-1-ben. Sok sikert hozzá!

Michael Schumacher, 1st position, celebrates victory and securing his third drivers' title on the podium

LAT Images

Mivel nincs túl sok hely, így nagyon kevés autóversenyző jut el a Forma-1-ig, az pedig még kevesebbeknek, hogy futamgyőzelmet is szerezzenek. A hu.motorsport.com legújabb kvízében arra kíváncsi, olvasói hány pilótát tudnak felsorolni abból a 34-ből, akik legalább 10 győzelmet szereztek a száguldó cirkuszban.

Vélhetően a lista első néhány helyezettje még nem okoz komoly kihívást, azonban nem könnyű mindet felsorolni, így segítségképp odaírtuk a versenyzők mellé, hogy mikor voltak jelen a Forma-1-es mezőnyben.

A kvíz az alábbi beágyazásban érhető el, jó szórakozást és sok sikert hozzá! Ha végeztetek, kíváncsian várjuk kommentben, hogy hány pontot tudtatok szerezni, ha pedig még próbára tennétek a tudásotokat, itt érhetitek el azt a kvízt, amelyben azokat a versenyzőket kell felsorolnotok, akik dobogóra tudtak állni Räikkönen bemutatkozása óta.

Vettel remek előzése az Emilia-Romagna Nagydíjról (videó)

Egy komoly bukás részese volt Claudia Hurtgen az ABT Cupra autójában az Extreme E első versenyhétvégéjén, a Desert X Prix-n, de szerencsére nem esett baja a versenyzőnőnek.

Előző cikk Vettel remek előzése az Emilia-Romagna Nagydíjról (videó)
Következő cikk Räikkönen elképesztő köre a tavalyi Portugál Nagydíjról! (videó)