Kvíz

Kvíz: Fel tudod sorolni az összes pilótát, aki legalább 10-szer nyert az F1-ben?

A legújabb kvízünkben komoly kihívás elé állítjuk olvasóinkat: a feladat, hogy soroljátok fel mind a 34 versenyzőt, aki legalább 10 futamot nyert a Forma-1-ben. Sok sikert hozzá!

Michael Schumacher, 1st position, celebrates victory and securing his third drivers' title on the podium

Fotót készítette: LAT Images

Mivel nincs túl sok hely, így nagyon kevés autóversenyző jut el a Forma-1-ig, az pedig még kevesebbeknek, hogy futamgyőzelmet is szerezzenek. A hu.motorsport.com legújabb kvízében arra kíváncsi, olvasói hány pilótát tudnak felsorolni abból a 34-ből, akik legalább 10 győzelmet szereztek a száguldó cirkuszban.

Vélhetően a lista első néhány helyezettje még nem okoz komoly kihívást, azonban nem könnyű mindet felsorolni, így segítségképp odaírtuk a versenyzők mellé, hogy mikor voltak jelen a Forma-1-es mezőnyben.

A kvíz az alábbi beágyazásban érhető el, jó szórakozást és sok sikert hozzá! Ha végeztetek, kíváncsian várjuk kommentben, hogy hány pontot tudtatok szerezni, ha pedig még próbára tennétek a tudásotokat, itt érhetitek el azt a kvízt, amelyben azokat a versenyzőket kell felsorolnotok, akik dobogóra tudtak állni Räikkönen bemutatkozása óta.

Vettel remek előzése az Emilia-Romagna Nagydíjról (videó)

Egy komoly bukás részese volt Claudia Hurtgen az ABT Cupra autójában az Extreme E első versenyhétvégéjén, a Desert X Prix-n, de szerencsére nem esett baja a versenyzőnőnek.

Előző cikk Vettel remek előzése az Emilia-Romagna Nagydíjról (videó)
Következő cikk Räikkönen elképesztő köre a tavalyi Portugál Nagydíjról! (videó)