Button meghitt karácsonyi képe: együtt a család

Sajnálatos módon Jenson Button édesapja már nem élhette meg ezt a pillanatot, amikor már az unoka is a család tagja. A brit F1-es világbajnok meghitt képe a karácsonyfa előtt, beöltözve.

Former World Champion Jenson Button

Fotót készítette: Gareth Harford / Motorsport Images

Jenson Button nem panaszkodhat a motorsportos karrierjére, hiszen 2000 és 2017 között több mint 300 nagydíjon állt rajthoz, és a saját döntése volt az, hogy távozott, mivel ugyan a McLaren már nem számított rá versenyzőként, az első csapata, a Williams többször is ajánlatot tett neki.

Button karrierje álomszerű volt, hiszen amikor már úgy tűnt, hogy helye sem lesz a rajtrácson, egy világbajnok autót kapott. Igaz, a Toro Rosso felvette vele a kapcsolatot, de a brit bízott a Hondából lett Brawn GP-ben, és a lojalitása meghozta számára azt a sikert, amiben talán már nemigazán hitt.

Jenson, aki azóta Super GT-bajnok is lett a GT500 bajnokságban, jelenleg főállású apaként tevékenykedik, és ahogy az várható volt, ő is bejelentkezett a családjával a karácsonyfa előtt. Az ifjú Button és a büszke pár nagyon boldogok.

Előző cikk Jos Verstappen: Max vette át Vettel szerepét
Következő cikk Vettel tudatosan és tudat alatt is figyeli a riválisokat.