Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa
266 cikk

További híreink

Egy lépésre Alonso a "hármas koronától", Nakajima a 2016-os dráma után győzött

Fontos győzelem volt ez a Toyota egész csapatának, a leintést követően Alonso nem győzött hálálkodni a japán gyártó alkalmazottjainak.

Kristensen: Alonso végig tökéletesen ment

Kristensen, Le Mans csúcstartója a spanyol világbajnokot méltatta a verseny után, illetve elmondta, hogy mennyire fontos volt a Toyotának, hogy megtörjék az "átkot".

Di Resta: Én hibáztam, elnézést kérek

A United Autosports 22-es kocsija az LMP2-es dobogóért harcolt, amikor Paul di Resta összetörte az autót. A skót nagyon csalódott, és abszolút magára vállalja a felelősséget.

A Toyota hozta a kötelezőt Le Mansban: nyert az Alonso-Buemi-Nakajima trió

A 8-as rajtszámú Toyota TS050 Hybrid legénysége nyerte az idei 24 órás versenyt, ami egyben a japán autógyártó első sikere Le Mansban. Fernando Alonso újoncként állhat fel a dobogó csúcsára.

Bourdais: Meddig fogják ezt hagyni? Amíg egy autó a fák között végzi?

Sebastien Bourdais Le Mansban a Ford csapatában versenyez. A francia versenyző azon akadt ki, hogy miután Makowiecki a fűre vezette, nem kapott büntetést.

Le Mans-i 24 óra: rengeteg kép a helyszínről, újra Alonsóék az élen

Fernando Alonso egy igencsak epikus éjszakát tudhat maga mögött. Hiába a büntetés, újra a 8-as rajtszámú Toyota áll az élen a 24 órás versenyen.

Le Mans-i 24 óra: képekben a versenyzői parádé

A Le Mans-i 24 órás versenyen még a versenyzői parádé is egészen különleges. Erről nézhettek meg most egy nagyobb képes összeállítást.

Le Mans-i 24 óra: rendkívül látványos képek a helyszínről

Emeltük a tétet, ismét, közvetlen a legendás 24 órás verseny rajtja előtt. Nappali, esti és éjszakai fények mellett a Le Mans mezőnye.

José Maria Lopez: Büszke vagyok rá, hogy Alonso is a Toyotával versenyez

A Toyota argentin pilótája örül neki, hogy a spanyol kétszeres világbajnok is egy Toyotában fog menni Le Mansban, aki sok technikai tudást hozott magával, Lopez pedig az utóbbi idők legjobbjai között tartja számon Alonsót.

Alonsóék egy igazi rakétában ülnek Le Mans-ban: alig nyomták

A Toyota csak altatott az első időmérőn Le Mansban, és sokkal nagyobb teljesítményt tudnak elérni, ha akarnak, vélték a japán gyártó LMP1-es riválisai, és igazuk is lett.

Le Mans-i 24 óra: Óriásgaléria – Toyota, Porsche, Ferrari, Ford…

Készítettünk számotokra egy újabb nagyobb képes összeállítást a Le Mans-i 24 órás hétvégéről. Hamarosan következik a verseny.

Buttont egyenesen sokkolta az éjszakai vezetés Le Mans-ban

Jenson Button nem igazán akart hinni a szemeinek, amikor éjszaka pályára gurult Le Mans-ban az időmérő edzésen.

Alonso fénysebességre kapcsolt a Toyotával

Íme egy nagyobb képgaléria Fernando Alonso szerepléséről Le Mans-ból, közvetlen a 24 órás verseny előtt.

Alonsót lenyűgözte Nakajima pole-köre az LMP1-es Toyotával

Noha nem Fernando Alonso futotta a pole időt csütörtökön Le Mans-ban, nagyon örül japán csapattársa, Kazuki Nakajima sikerének.

Megvan Alonsónak a pole Le Mans-ban a Toyotával

Kazuki Nakajima, Sebastien Buemi és Fernando Alonso 8-as rajtszámú LMP1-es Toyota versenygépe a legjobb helyről fog nekivágni az idei Le Mans-i 24 órás versenynek.

Boullier: Button és Le Mans egy tökéletes kombináció lehet

A McLaren versenyigazgatója, aki korábban már dolgozott együtt Button-nel, úgy hiszi, hogy a brit világbajnok versenyzői karakterisztikája tökéletesen illeszkedik a Le Mansban elvártakhoz.

Alonso: Remek munkát végeztünk, reméljük, a hétvégén ez kifizetődik

A spanyol versenyző szerdán vezetett először este Le Mansban, és elmondta, ennél felkészültebbek nem is lehetnének, illetve magabiztosan várja a versenyt.

Le Mans-i 24 óra: Alonso már az éjszakában is száguld

Képes összeállítás a szerdai tesztről, valamint az első időmérő edzéséről. Hamarosan folytatódik a program a legendás versenyen.

Alonso Toyotája nyerte az első időmérőt Le Mans-ban

A 8-as autó végzett az élen az idei Le Mans-i 24 órás verseny első időmérő edzésén a legendás francia aszfaltcsíkon.

Davidson: Úgy áll hozzá a megbízhatósághoz a Toyota, mint a NASA

A Toyota LMP1-es csapatának tartalékpilótája, az F1-es múlttal is rendelkező Anthony Davidson szerint jól teszi a Toyota, hogy óriási fókuszt helyez a megbízhatóságra, „pont, ahogy a NASA”.

Le Mans-i 24 óra: még a cipőfűzőnek is tűzállónak kell lennie

Soron következő animációnkban a Le Mans-i 24 órás versenyen rajthoz álló versenyzők felszerelését és az azokra vonatkozó előírásokat vesszük górcső alá.

Nem csak Alonso pályázik a triple crown-ra, sőt, nem is ő van hozzá a legközelebb

A triple crown nem hullik senkinek az ölébe. Ahhoz, hogy valaki teljesítse a követelményeit, annak meg kell nyernie az Indy 500-at, a le mans-i 24 órást, és a Monacói Nagydíjat. És egy bizonyos kolumbiai versenyzőnek ehhez már csak egy győzelem hiányzik, bár valószerűtlen, hogy idén megszerezze…

Le Mans-i 24 óra: készülődik a mezőny

A legendás 24 órás verseny résztvevői már minden erejükkel a hétvégi eseményre koncentrálnak Le Mans-ban. Egy újabb óriásgaléria számotokra a csapatokról, a versenyzőkről és az autókról.

Alonso: A Toyotának kell győznie Le Mansban

Ezzel mondjuk nehéz nem egyetérteni, ugyanis a Toyota előnye finoman szólva is szignifikáns. A spanyol versenyzőnek pedig jó esélye van az elsők között végezni.