Motorsport.com csapat

Helyi menedzsment

Dénes Gergely

Dénes Gergely

Főszerkesztő/General Manager
gergely.denes@motorsport.com
  • 7 év az online és print médiában szerzőként és főszerkesztőként
  • Szerző majd főszerkesztő az F1-Live/GP-Live-nál
Hujber Dávid

Hujber Dávid

Tartalom menedzser
hujber.david@motorsport.com
  • 9 év az online médiában szerzőként és tartalomért felelős menedzserként
  • A korábbi F1-Live/GP-Live alapító tagja
Lakatos István

Lakatos István

Szerkesztő
lakatos.istvan@motorsport.com
  • 2 év informatikai területen
  • 3 év az online médiában autó/motorsport szerkesztőként
 Zajos Klára

Zajos Klára

Szerkesztő
zajos.klara@motorsport.com
  • 1.5 év marketing területen
  • 1 év szerkesztőként a GP-Live.hu-nál

Globális menedzsment

Zak Brown

Zak Brown

Ügyvezető elnök
zak.brown@motorsport.com
  • A CSM Sport & Entertainment vezérigatója
  • A JMI alapítója és ügyvezető elnöke
  • A United Autosports elnöke
Colin Smith

Colin Smith

CEO
csmith@motorsport.com
  • 5 év tapasztalat ügyvezetőként és alelnökként a Nascar Digital Mediánál
  • 7 év tapasztalat alelnökként a Raycon Sports / Raycom Mediánál
  • 20 év tapasztalat a sport és szórakoztató iparban
Jan Reese

Jan Reese

Pénzügyi vezető, Motorsport Network
jan.reese@motorsport.com
  • Nemzetközi tapasztalatokkal bíró pénzügyi vezető, aki az autóipar területén és azon kívül is számos cégnél töltött be vezető pozíciót
Charles Bradley

Charles Bradley

Főszerkesztő
charles.bradley@motorsport.com
  • Autosport Magazin: főszerkesztő és helyettes szerkesztő 2001-2014 decemberéig
  • 20 éve a print / az online médiában főszerkesztőként és íróként
Jonathan Noble

Jonathan Noble

F1 szerkesztő
jonathan.noble@motorsport.com
  • Autosport Magazin: Forma-1-es szerkesztő 2000 szeptemberétől 2015-ig
  • 21 éve a print / az online médiában sportújságíróként
  • Sussex-i egyetem
Eric Gilbert

Eric Gilbert

Vezető termékmenedzser
ericg@motorsport.com
  • BBA Nemzetközi Marketing
  • 20 éve a marketingben
  • 20 éve a médiában
  • 15 éve az online kiadásban
Oleg Safronov

Oleg Safronov

Vezető technológiai felelős
oleg.safronov@motorsport.com
  • 12 years’ experience in software architecture, development and successful releases in multimedia, e-commerce and payment processing domains
  • 10 éve vezetői tapasztalat technikai csapatok támogatása nagyvállalati és startup környezetben
Katie Shenko, Esq.

Katie Shenko, Esq.

Legal Counsel
kshenko@motorsport.com
  • Intellectual Property: licensing, portfolio management, enforcement, litigation
  • Business: corporations, mergers & acquisitions, contracts, litigation
  • Technology & E-commerce: licensing, manufacturing, data storage, website development
Alex Rothbert

Alex Rothbert

Kontroller
Filippo Salza

Filippo Salza

Európai Műveletek Elnöke
filippo.salza@motorsport.com
  • Több mint 15 év tapasztalat digitális területen
Gustavo Roche

Gustavo Roche

Üzelti fejlesztés alelnöke
gustavo.roche@motorsport.com
  • Az F1PLUS.com ügyvezető igazgatója 2010 óta
  • Szenior értékesítési menedzser - ESPN International
  • A spanyol Televisa piaci stratégiájának tervezője
Pablo Elizalde

Pablo Elizalde

Motorsport.com hírszeresztő, Európa
pablo.elizalde@motorsport.com
  • Több mint 20 év a nyomtatott és online médiában, hírszerzőként/szerkesztőként
  • Autosport.com: Ügyvezető igazgató 2005-2015
Oriol Puigdemont

Oriol Puigdemont

MotoGP Editor
oriol.puigdemont@motorsport.com
  • Covered MotoGP for EL PAÍS for 6 years
  • Covered Fórmula 1 for EL PAÍS for 6 years
  • Covered Dakar Rally for EL PAÍS for 5 years
Jim Utter

Jim Utter

NASCAR szerkesztő
jim.utter@motorsport.com
  • 18 évig tudósított a Nascarról a The Charlotte (N.C.) Observer-nek
  • Motorsport.com videógaléria, melyben futamok összefoglalóit, versenyzőkkel készített interjúkat, sajtókonferenciákat és showkat nézhetsz
  • A SiriusXM NASCAR Radio társ-házigazdája
Lee Spencer

Lee Spencer

Szenior NASCAR író
lee.spencer@motorsport.com
  • Díjnyertes Nascar riporter és rovatvezető 20 éve
  • A SiriusXM NASCAR Radio a Racing Boys Network heti szereplője
  • A FOXSports.com, a Sporting News, az USAToday.com és a Racer közreműködő szerkesztője
Adam Cooper

Adam Cooper

F1 szerkesztő és hírszerkesztő
adam.cooper@motorsport.com
  • Motorsport újságíró és szerkesztő 1985 óta
  • 5 év újságíróként az Autosportnál
  • Szabadúszó motorsport újságíró és szerkesztő
Kate Walker

Kate Walker

F1 ripoter
kate.walker@motorsport.com
  • 2009 óta minden nagydíjra elutazott, és tudósított
  • Dolgozott a Financial Times-sal, az ESPN-nel, a Bugatti Revue-val, a Grand Prix+ -al, hivatalos F1-es versenyprogramokkal, és sok minden mással
Erwin Jaeggi

Erwin Jaeggi

F1 szerkesztő, Hollandia
erwin.jaeggi@motorsport.com
  • 12 éve az online újságírásban, a motorsportban
  • Korábban a GPUpdate.net főszerkesztője
  • Megjelenés majdnem minden nemzeti és regionális holland újságban.

Nemzetközi változatok igazgatói

Franco Nugnes

Franco Nugnes

Motorsport.com igazgató, Olaszország
Guillaume Navarro

Guillaume Navarro

Motorsport.com igazgató, Franciaország
guillaume.navarro@motorsport.com
  • F1-es tudósító 2009 - RMC Radio/BFM TV
  • Gazdag nemzetközi tapasztalat vezető motorsportos és autós TV csatornákon, rádióban, nyomtaott és online médiában
  • PR és pénzügyi tanácsadó - AOL, Pirelli F1, Red Bull Media House, World Superbike Championship
José L. Mercado Román

José L. Mercado Román

Motorsport.com főszerkesztő, Latam
jose.roman@motorsport.com
  • 15 éves tapasztalat sportújságíróként
  • 8 éve webes kontent menedzserként
  • Dolgozott a Yahoo! Sports-nál, az Eurosportnál, az ESPN-nél, a Red Bullnál, és másoknál
Felipe Motta

Felipe Motta

Motorsport.com igazgató, Brazilia
felipe.motta@motorsport.com
  • 13 éven át a motorsportban, több mint 150 F1-es nagydíjjal a háta mögött
  • TotalRace.com.br alapítója 2011-ben
  • F1-es és Formula-E-s kommentátorként dolgozott a FoxSportsnál és a Radio Jovem Pan-nál
Yaroslav Zagorets

Yaroslav Zagorets

Föszerkesztő, Motorsport.com, Oroszország
yzagorets@motorsport.com
  • More than 10 years of editorial experience in news and automotive journalism
  • More than 5 years’ experience in mass media management
  • Project executive of automotive site Motor.ru from 2012 to 2016
Khodr Rawi

Khodr Rawi

Motorsport.com igazgató, Közel-Kelet
khodr.rawi@motorsport.com
  • A FormulaWahad.com, a Közel-Kelet első Forma-1-es kiadásának szerkesztője 2001-től
  • Az F1Zone.net alapítója, FIA által akkreditált webolal
  • Szenior motorsport szerkesztóként dolgozott a Saudi Sports Group-nál
  • 7 éve az online médiában
Matthew O'Malley

Matthew O'Malley

A Motorsport.com igazgatója, Ausztrália
matthew.omalley@motor1.com
  • A Motoring Media Network Australia alapítója (2013)
  • Nemzetközi csoport - reklámmenedzser - Bauer Media
  • 15 év tapasztalat az autóipari hirdetések területén
Jamie Klein

Jamie Klein

Motorsport.com főszerkesztő, Egyesült Királyság
jamie.klein@motorsport.com
  • Különleges közreműködő az Autosportnál 2013-2015-ig
  • F1 ripoter a Sportontap.com-nál
  • Online sportszerkesztő az Exeposé-nál
  • 5 éves tapasztalat motorsportos újságírás és szerkesztés területén
Tim Biesbrouck

Tim Biesbrouck

Főszerkesztő, Hollandia
tim.biesbrouck@motorsport.com
  • Díjnyertes riporter
  • 10 éves tapasztalattal motorsport szerkesztőként és újságíróként
  • Nemzetközi PR és kommunikációs tapasztalat különböző versenyszervezőknél
  • Fenntartható versenyzés specialistája 2008-tól
Stefan Ehlen

Stefan Ehlen

Szerkesztő menedzser, Motorsport.com, Németország
stefan.ehlen@motorsport.com
  • 7 éve online sportújságíróként
  • Sportszerkesztő és részlegvezető a Motorsport-Total.com-nál 2008-2015
  • Rendszeres tudósító a Sportradio360.de oldalon és alkalmi TV kommentátor az Eurosport-nál
Tim Southers

Tim Southers

Motorsport.com igazgató, Kanada
David Malsher

David Malsher

Amerikai szerkesztő és IndyCar tudósító
david.malsher@motorsport.com
  • 1994-2004-ig az Autosport Special Projects, a TRMG (másik versenyzéssel foglalkozó kiadó vállalat), a Motor Sport magazin, majd az Autosport magazin szerkesztóje/főszerkesztője. 2005-ben szabadúszó lett, és az Autosport Champ Car felelőse lett az utolsó három szezonban. Ezután majdnem nyolc évig a Racer szerkesztője lett, mielőtt csatlakozott volna a Motorsport.com-hoz. Kaliforniában él, és ő írta Will Power önéletrajzát.
Jacobo Vega

Jacobo Vega

Motorsport.com Igazgató, Spanyolország
jacobo.vega@motorsport.com
  • 12 years following F1 with more than 200 GP's on site, from 2005 to 2015
  • 2009 és 2015 között a LaSexta és az Antena 3 F1-kommentátora és riportere
  • 2009 és 2014 között a GP2 és GP3 sorozatok fő közvetítője az Antena 3-on
Cihangir Perperik

Cihangir Perperik

Motorsport.com Igazgató, Törökország
cihangir.perperik@motorsport.com
  • He founded the first and largest F1 fan site of Turkey, TurkiyeF1.com in 1998. He has 18 years of online media experience. He also started the first motorsport newspaper of Turkey called " Damali Bayrak" in 2002.
Kunihiko Akai

Kunihiko Akai

Motorsport.com Főszerkesztő, Japán
akaikunihiko@motorsport.com
  • 1973-ban kezdett el dolgozni egy motorsport magazinnál
  • 1977-ben Londonba költözött és motorsport újságíróként kezdett el dolgozni
  • 1990-ben megalapította saját cég, mely többféle tevékenységet is végzett: cégnek, autógyártóknak, reklámügynökségnek publikáltak
Roman Galimon

Roman Galimon

Motorsport.com Főszerkesztő, Ukrajna
roman.galimon@motorsport.com
  • 2005 és 2016 között az F1-Ukrajna Főszerkesztője
  • 11 évnyi tapasztalat az online médiában újságíróként
Cep Goldia

Cep Goldia

Motorsport.com Igazgató, Indonézia
cep.goldia@motorsport.com
  • A F1MI korábbi adminisztrátora, mely a legnagyobb F1 rajongói Facebook csoport Indonéziában
  • Megalapította a ZF1-et, az első olyan F1-es blogot, amit közösségi finanszírozással hívtak életre
  • Rio Haryanto PR és közösségi média felelőse
  • Kennedy-Lugar Youth Exchange and Study ösztöndíjas
  • Lehigh University
Lorenzo Senna

Lorenzo Senna

Igazgató - Motorsport.com Svájc
lorenzo.senna@motorsport.com
  • Kart és együléses versenyző
  • Sennaformula és Formulamodena készítő és autógyártó

Szerkesztői vezetők

Nick DeGroot

Hírek és közösségi menedzser nick.degroot@motorsport.com

Rainier Ehrhardt

A Motorsport Network fotórészlegének igazgatója rainiere@motorsport.com

Pavel Surdin

Videómenedzser pavels@motorsport.com

Harsh Vardhan Choudhary

Belső folyamatmenedzser - Motorsport.com harsh.choudhary@motorsport.com

Fotósok