Két korábbi F1-es pilóta is indulni fog a januári Daytonai 24 óráson

Két korábbi F1-es pilóta is indulni fog a januári Daytonai 24 óráson Két korábbi F1-es pilóta is indulni fog a januári Daytonai 24 óráson
Nemrég érkezett a bejelentés, miszerint a január végén megrendezésre kerülő Daytonai 24 órás viadalon két egykori Forma–1-es pilóta is részt vehet majd a WTR Andretti színeiben.
Megvan, melyik F1-es pilóta indulhat a híres 24 órás versenyen! – sajtóhír

Megvan, melyik F1-es pilóta indulhat a híres 24 órás versenyen! – sajtóhír Megvan, melyik F1-es pilóta indulhat a híres 24 órás versenyen! – sajtóhír
Egy aktív Forma-1-es versenyző is indul a híres 24 órás futamon!

Egy aktív Forma-1-es versenyző is indul a híres 24 órás futamon! Egy aktív Forma-1-es versenyző is indul a híres 24 órás futamon!
Kiderült, hol fog versenyezni a Forma-1-es világbajnok

Kiderült, hol fog versenyezni a Forma-1-es világbajnok Kiderült, hol fog versenyezni a Forma-1-es világbajnok
Az Acura leleplezte jövő évi LMDh autóját (galéria)

Az Acura leleplezte jövő évi LMDh autóját (galéria) Az Acura leleplezte jövő évi LMDh autóját (galéria)
Hivatalos: 2024-ben a BMW is visszatér Le Mans-ba! (galéria)

Hivatalos: 2024-ben a BMW is visszatér Le Mans-ba! (galéria) Hivatalos: 2024-ben a BMW is visszatér Le Mans-ba! (galéria)
A BMW bejelentette, hogy 2024-ben visszatérnek a hosszútávú világbajnokság, vagyis a WEC mezőnyébe, a hétfői napon pedig Olaszországban járatták be az új LMDh-autót.
Íme a BMW 2023-as LMDh autója: V8-as szíve van az új szörnyetegnek! - Galéria

Íme a BMW 2023-as LMDh autója: V8-as szíve van az új szörnyetegnek! - Galéria Íme a BMW 2023-as LMDh autója: V8-as szíve van az új szörnyetegnek! - Galéria
Hivatalos: a Lamborghini is LMDh-autót épít, csatlakoznak a WEC-hez és az IMSA-hoz

Hivatalos: a Lamborghini is LMDh-autót épít, csatlakoznak a WEC-hez és az IMSA-hoz Hivatalos: a Lamborghini is LMDh-autót épít, csatlakoznak a WEC-hez és az IMSA-hoz
Castroneves duplázik: a Meyer Shank Acura nyert, hullottak a Cadillacek, dráma a GTD Pro Porschéi között a  Daytona 24 óráson

Castroneves duplázik: a Meyer Shank Acura nyert, hullottak a Cadillacek, dráma a GTD Pro Porschéi között a Daytona 24 óráson

Castroneves duplázik: a Meyer Shank Acura nyert, hullottak a Cadillacek, dráma a GTD Pro Porschéi között a Daytona 24 óráson Castroneves duplázik: a Meyer Shank Acura nyert, hullottak a Cadillacek, dráma a GTD Pro Porschéi között a Daytona 24 óráson
Vissza a jövőbe: V8-as motorokkal támad az Audi és a Porsche az LMDh-ban!

Vissza a jövőbe: V8-as motorokkal támad az Audi és a Porsche az LMDh-ban! Vissza a jövőbe: V8-as motorokkal támad az Audi és a Porsche az LMDh-ban!
Montoya nagy győzelmei: túl korán távozott az F1-ből?

Montoya nagy győzelmei: túl korán távozott az F1-ből? Montoya nagy győzelmei: túl korán távozott az F1-ből?
A 44 esztendős kolumbiai sokak nagy kedvence volt a Forma-1-ben, amit talán túl korán hagyott el. Juan-Pablo Montoya karaktere mindig is hiányozni fog az F1-ből, de emellett más sorozatokban is letette a névjegyét, amiről készítettünk egy összeállítást.
A legjobb képek az epikus Daytona 24 órás versenyről: Alonso a trónon

A legjobb képek az epikus Daytona 24 órás versenyről: Alonso a trónon A legjobb képek az epikus Daytona 24 órás versenyről: Alonso a trónon
Képes összeállítás Alonso nagy győzelméről Daytonából

Képes összeállítás Alonso nagy győzelméről Daytonából Képes összeállítás Alonso nagy győzelméről Daytonából
Alonso már akkor leállította volna a versenyt, amikor a második helyen haladt

Alonso már akkor leállította volna a versenyt, amikor a második helyen haladt Alonso már akkor leállította volna a versenyt, amikor a második helyen haladt
Onboard felvétel, ahogy Alonso letolja az ellenfelélt a pályáról Daytonában

Onboard felvétel, ahogy Alonso letolja az ellenfelélt a pályáról Daytonában Onboard felvétel, ahogy Alonso letolja az ellenfelélt a pályáról Daytonában
Alonso nagyon nagyra értékeli a daytonai sikert

Alonso nagyon nagyra értékeli a daytonai sikert Alonso nagyon nagyra értékeli a daytonai sikert
Fernando Alonso a 2018-as le mans-i 24 órás verseny után a 2019-es daytonai 24 órás viadalon is győzelmet aratott, mely után a Wayne Taylor Racing Cadillac csapattal átélt "bámulatos élményt” méltatja.
Alonso: "A daytonai 24 órás verseny lazasága elképzelhetetlen az F1-ben"

Alonso: "A daytonai 24 órás verseny lazasága elképzelhetetlen az F1-ben" Alonso: "A daytonai 24 órás verseny lazasága elképzelhetetlen az F1-ben"
25 év után jött össze a női felállás a daytonai 24 órás versenyen

25 év után jött össze a női felállás a daytonai 24 órás versenyen 25 év után jött össze a női felállás a daytonai 24 órás versenyen
Alonso: sima tesztünk volt, erős csapattal rendelkezünk a 24 órásra

Alonso: sima tesztünk volt, erős csapattal rendelkezünk a 24 órásra Alonso: sima tesztünk volt, erős csapattal rendelkezünk a 24 órásra