Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa
395 cikk

További híreink

Calderonnak nagy előrelépés lehet a csupa nőkből álló csapat

Az IMSA WeatherTech SportsCar Championship január 24-i Rolex 24 futamán mutatkozik majd be Tatjana Calderon, a csakis nőkből álló GEAR Racing csapat színeiben.

„Folyamatosan emlékeztetni kell magamat, hogy nem álmodom”

A múlt hónapban Reema Juffali első ízben versenyzett hazai közönség előtt Riyadhban, amit az Abu Dhabi versenyhétvégén való szereplés követett.

A Williams szponzora csatlakozik a W Serieshez

A W Series bejelentése szerint a Williams forma-1-es csapatának főszponzora lesz a női sorozat első hivatalos támogatója.

A W Series bajnoka az ázsiai F3-ban folytatja

Jamie Chadwick dolgos évnek néz elébe, a W Series első bajnoka a női sorozat mellett már biztosan szerepelni fog az ázsiai F3 következő szezonkában, amely két hét múlva kezdődik Szepangban.

Női győztese volt az Abu Dhabiban rendezett F4-es futamnak

Amna Al Qubaisi nyerte meg Abu Dhabiban az F4-es betétfutamot, a versenyzőnő pedig reméli, hogy az itt aratott sikernek is köszönhetően folytathatja a versenyző karrierjét Európában.

Lánytestvérek léphetnek apjuk nyomdokaiba Abu Dhabiban

Amna és Hamda Al Qubaisi is autóba ülhet az Abu Dhabi-i forma-1-es hétvégén az F4UAE sorozatban, a tinédzser lányok édesapja, Khaled Al Qubaisi legnagyobb sikerét Le Mans-ban aratta.

Susie Wolff szerint a sport brutális

A Venturi csapatának első embere kijelentette, hogy már rég el volt döntve a Mercedes-szel való együttműködés kérdése, még mielőtt ő csapatfőnökként szerepet kapott a Formula E csapatnál.

A Red Bull női stratégája joggal ünnepelt a dobogón

A Red Bull csapatfőnöke szerint nem véletlenül ünnepelt a dobogósokkal a pódiumon Hannah Schmitz, aki bátor ötletével nagyban hozzájárult Max Verstappen vasárnapi sikeréhez.

13 éves japán lány kap F4-es ülést

Az egykori forma-1-es versenyző, Hideki Noda lánya, Juju Noda még 14. születésnapja előtt jövőre a dán Formula 4-ben fog versenyezni.

A W Series győztese először és utoljára védhet címet

Jamie Chadwick a W Series első bajnokaként a 2020-as szezonban is szerepelhet, ám a jövő évtől a címvédő nem nevezhet a következő idényre.

A Netflix sorozata miatt rengeteg nő kezdett el érdeklődni az F1 iránt

Úgy tűnik, hogy a Netflix F1-es sorozata nem várt módon volt hatással a különböző jegyeladásokra, kezdve a Mexikói Nagydíjjal, ahol rengeteg új rajongót nyertek, akik közül sokan női szurkolók.

A W Series bajnoka visszatér, hogy megvédje a címét

Jamie Chadwicknek ugyan rengeteg feladata van a női sorozat mellett is, ennek ellenére a jelek szerint a 2020-as szezonban is rajthoz áll, és megpróbálja megvédeni idei címét.

Vogel Adrienn élete autózásával utolsó helyről második lett

Izgalmat, drámát, majd happy endet is hozott a Kia Plaitnum Cup évadzáró fordulója Monzában. A lengyel márkakupában szereplő Vogel Adrienn igazán fordulatos hétvégét tudhat maga mögött, amit végül élete autózásával zárt.

Krajnyákék a Kia Platinum Rally Cup első bajnokai

A Krajnyák Petra, Velezdi Eszter páros lett a Kia Platinum Rally Cup történetének első bajnoka, habár az évadzáró Mecsek Rallye-t Rónavölgyi Endréék nyerték. A 2019-ben életre hívott sorozat erre az évre befejeződött, a promóter dolgozik a folytatáson.

Legendás olasz helyszínen zárja a szezont Vogel Adrienn

Az olaszországi Monzában ér véget a Kia Platinum Cup 2019-es szezonja most hétvégén. A lengyel márkakupában szereplő Vogel Adrienn jó emlékekkel érkezik a legendás helyszínre.

A W Series Észak-Amerikában csatlakozna az F1-hez

A női sorozat naptárja a tervek szerint jövőre két futammal bővülhet, a hírek arról szólnak, hogy az Egyesült Államok és Mexikó is bekerülhet a W Series-be, és ezzel a női kategória egy lépést tesz az F1 felé.

Vogel Adrienn elviszi egy körre szurkolóját

Habár közeledik a szezon vége pályán és raliban egyaránt, Vogel Adrienn azért az év második felében is tartogat meglepetéseket szurkolóinak. Most legjobban informált követője kipróbálhatja, milyen Notheisz Ivett navigátor helyén ülni.

Titkos recept: ez a nő pörgeti fel Vetteléket

Kathrin Danihelka nem foglalkozik a Forma-1 technikai oldalával, nem fejleszti az első szárnyat, és nem épít be új motort az autóba, mégis munkájának nagy jelentősége van Sebastian Vettel teljesítményére.

Női versenyzőt igazolt a Porsche a Formula E-ben

Simona De Silvestro egy újabb nagyszerű lehetőséget kap a motorsportban, ezúttal a Porsche színeiben, ahol a Formula E-ben vállalhat munkát Thomas Preining mellett. Fontos munkát bíznak a két versenyzőre.

A Williams még mindig számol a W Series női bajnokával

A legendás F1-es alakulat továbbra is technikai támogatást biztosít a fiatal versenyzőnőnek, de egyelőre nincs szó többről. Jamie Chadwick jövője sem ismert, bár ajánlatai bőven lehetnek.

A W Series bajnoka válogathat az ajánlatok között

A Williams csapatvezetője szerint Jamie Chadwick jövőjével kapcsolatos bejelentés még várat magára, de a W Series első bajnokának nem kell aggódni, bőven lesz lehetősége bizonyítani 2020-ban is.

14 új versenyzőnő a W Series válogatóján, köztük egy igen nagy névvel

A W Series hivatalosan is ismertette azt a listát, melyen az a 14 pilótanő szerepel, akik részt vehetnek az új idény előtti válogatón. Egy nagyobb név is ott van a pilótanők között.

Női versenybíró az Olasz Nagydíjon a Forma-1-ben

Egy női szakember is csatlakozik az olasz versenybírói testülethez, így adott esetben akár még főszerepet is vállalhat egyes döntésekben a hétvégén az Olasz Nagydíjon Monzában a Forma-1 ideje alatt is.

Vogel Adrienn dobogós volt Csehországban

Változékony időjárási körülmények között, nagyszerű teljesítménnyel zárta a Kia Platinum Cup csehországi fordulóját Vogel Adrienn Mostban. A lengyel márkakupa legutóbbi fordulóján a Roger Racing Team magyar versenyzője egy harmadik és egy hatodik helyet szerzett.