Formula 4: Schumacher 12. lett Oscherslebenben

Mick Schumacher a második versenyen a 12. helyen ért célba, közvetlen Adrian Newey fia előtt.

A versenyt a tegnapi naphoz hasonlóan Dienst nyerte. A második helyen Esmeijer ért célba közel 8 tizedmásodperces hátrányban, míg a dobogó harmadik fokát Aron szerezte meg, aki 1,6 másodperccel követte a célban az első helyezettet.

A hétszeres világbajnok legenda fia ezúttal nem tudott ott lenni a legjobb 10-ben. Mick ma a 12. helyen ért célba, és ez a nap sem múlhatott biztonsági autós fázis nélkül. Közvetlen Schumacher mögött végzett a Red Bull technikai gurujának utódja.

A harmadik futam délután 15 óra 20 perckor lesz.