Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa Dátum
72 cikk
Dátum

formula4 News and Analysis

Szenzáció: Schumacher fia rögtön megnyerte az első olasz F4-es versenyét

Mick Schumacher győzelemmel kezdte az idényt olasz F4 szériában Misanóban, amivel ismét bizonyította, hogy igenis nagy tehetség lehet.

Egy nagyon durva baleset a Formula-4-ben: halálfélelem, majd leszakad a versenygép hátulja

Ritkán látni hasonlót, amikor egy formula versenygép hátulja egy ütközést követően egyszerűen kiszakad.

Exkluzív mélyinterjú Joey Mawsonnal, a Forma–4-ben versenyző ausztrál tehetséggel

A jó képességű ausztrál pilóta a Van Amersfoort Racingnél versenyzik Mick Schumacher és Harrison Newey csapattársaként, és az idei szezon egyik legjobbja.

Newey és Schumacher egy csapatban: ami nem sikerült az apáknak, összejött a fiaiknak

Adrian Newey ott volt Spában, az ADAC Formula 4 versenyhétvégéjén, ahol beszélt arról, milyen érzés látni Harrison Neweyt és Mick Schumachert egy csapatban.

Schumacher fiát nekikenték a falnak

Egyelőre ez nem Mick Schumacher hétvégéje… A Formula 4-ben versenyző pilóta a második versenyén is balesetet szenvedett a Red Bull Ringen. Erről most nem tehetett.

Mick Schumacher: Azonnal két baleset az első körön!

Michael Schumacher fia számára az ADAC Forma-4-es spielbergi versenye gyorsan véget ért: a Van Amersfoort Racing pilótája már az első körben balesetet szenvedett - és nem is csak egyet!

Schumaher fia rendkívül boldog volt az első F4-es sikere után

Még Mick Schumacher számára is hihetetlen, hogy az első F4-es versenyhétvégéjén nyerni tudott Oscherslebenben.

Mick Schumacher: Videón a hétszeres világbajnok legenda fiának első nagy győzelme!

Mint arról a GP-live.hu korábban beszámolhatott, Michael Schumacher fia már az első F4-es versenyhétvégéjén nyerni tudott a harmadik futamon Oscherslebenben. Íme egy videó a befutóról.

Történelmi pillanat: Schumacher fia megszerezte élete első győzelmét a Formula 4-ben

Mick Schumacher egy remek versenyzést bemutatván megszerezte élete első győzelmét a Formula 4 sorozatban Oscherslebenben, méghozzá újoncként.

Formula 4: Schumacher 12. lett Oscherslebenben

Mick Schumacher a második versenyen a 12. helyen ért célba, közvetlen Adrian Newey fia előtt.

Hatalmas hajrát futott Michael Schumacher fia élete első F4-es versenyén

Mick Schumacher túlvan élete első F4-es versenyén Oscherslebenben, amit végül a 9. helyen fejezett be egy okos és szép vezetést követően.

Hivatalos videón Michael Schumacher fia, ahogy pályára gurul a Formula 4-ben

Mick Schumacher célja egyértelműen az, hogy egy nap a Forma-1-ben versenyezzen, de jelenleg a család is csak arra koncentrál, hogy minden lépcsőfokot bejárjon az ifjú profi versenyző, és a lehető legtöbbet tanuljon. A 16 esztendős Mick szerdán Oscherslebenben gurult pályára az első hivatalos teszten.