Második generációs Schumacherek: Michael Schumacher után Ralf fia is formaautózni fog
Bizarr: egyetlen autó sem ért célba a maláj F4-es futamon
Újabb Schumacher teszi meg első lépéseit az F1 felé
Újra versenyezni fog a mindkét lábát elvesztő tinédzser

Monisha Kaltenborn ismét munkát vállal a motorsportban, miután a svájci csapattól mennie kellett.

Nem csak Michael Schumacher fia, Mick, hanem Ralf Schumacher fia, David is egyre feljebb lépked az autósport szamárlétráján: David a gokartos évek után jövőre kezdi meg formaautós karrierjét a német F4-ben.

A motorsport történelmének egyik legbizarrabb eseménye zajlott szombaton Sepang mellett: egyetlen kocsi sem ért célba az FIA F4 délkelet-ázsiai bajnokságában.

David Schumacher, Ralf Schumacher fia és Michael Schumacher unokaöccse 2018-ban a német F4-es bajnokságban kezdi meg formaautós karrierjét.

Billy Monger megesküdött, nem adja fel és vissza fog térni a versenyzéshez, független attól, hogy egy szörnyű balesetben mindkét lábát elvesztette.

Az FIA vizsgálja az F4-es versenyző horrorisztikus balesetét

A Motor Sports Association az FIA-val vizsgálatot indított a brit Forma-4-es baleset részleteinek felderítésére, melyben Billy Monger mindkét lábát elvesztette.

Az F4-es versenyző felébredt a kómából az amputációt követően

Billy Mongert felébresztették a mesterséges kómából, és már el is hintette, hogy versenyezni akar, miután egy szörnyű balesetben mindkét lábát elvesztette.

Nagyszerű hír: máris összejött a kitűzött összeg Billy Monger számára!

Szinte páratlan összefogásról és együttérzésről tett tanúbizonyságot a motorsport világa: az eredetileg kitűzött 260 ezer fonthoz képest már bőven 300 ezer felett jár a Billy Monger felépüléséhez és a további kezelésekhez szükséges összeg.

Brit F4: térdtől lefelé amputálni kellett a 17 éves tinédzser lábait

Térdtől lefelé amputálni kellett Billy Monger lábait, aki múlt vasárnap szenvedett súlyos balesetet a Donington Parkban. Csapatfőnöke gyűjtést szervezett Monger számára.

Fittipaldi unokája is csatlakozott a Ferrari Versenyzői Akadémiájához!

A Ferrari gyűjtögeti a jövőbeni tehetségeit - most veszik fel az utolsó tagokat az exkluzív Versenyzői Akadémiájukba, akik 2017-ben a Premánál versenyezhetnek majd.

Peches hétvégét zárt Mick Schumacher az MRF Challenge-ben

A harmadik és negyedik futamon sem ért célba Mick Schumacher, ami végül azt jelentette, hogy a negyedik helyre csúszott vissza a tabellán. Az élen korábbi ADAC F4-riválisa, Joey Mawson található.

Hihetetlen: Mick Schumacher a 26. helyről lett második

Mick Schumacher egy egészen hihetetlen felzárkózással köszönt el az évtől és az F4-es szériától Monzában. Egyértelműen a nap legjobbja volt ezzel a teljesítménnyel.

Mick Schumacher az olasz F4-es címet is elbukta

A németnek jó esélye volt arra, hogy a második futamon is dobogóra álljon és csökkentse a hátrányát az éllovassal szemben, de a technika közbeszólt.

Mick Schumacher hatalmas fölénnyel nyert Monzában

Michael Schumacher fia ismét az apját idézte, és hatalmas fölénnyel nyerte meg az F4-es sprintfutamot Monzában.

Mick Schumacher: ha látok egy rést, akkor megpróbálom

Mick Schumachernek nem jött össze végül a cím az ADAC F4-ben, de ha valami, akkor az elmondható, ez nem keserítette el, épp ellenkezőleg. A Prema Powerteam versenyzője mindenben a fejlődés lehetőségét látja, és pontosan tisztában van azzal, milyen területeken kell fejlődnie.

Hát mit művelt?! Sennát idézte a fiatal versenyző: 10 autót előzött meg 2 kanyar alatt az esőben

Ilyen az, amikor a tehetség utat tör magának. A Brit F4 rockinghami hétvégéjén a Fortec Motorsport versenyzője, Jamie Caroline 10 autót zúzott be 2 kanyar alatt.

Mick Schumacher édesapját idézte: elképesztő szólót vágott le és második lett

A fiatal német versenyző 7 perc alatt jött fel a 10. helyről a másodikra, miközben szenzációsabbnál szenzációsabb előzéseket mutatott be az F4-es sorozatban.

Mick Schumacher parádésan kerülte el a komoly ütközést Zandvoortban, de nem lehet boldog

A holland hétvége utolsó versenye igazi rémálom volt Michael Schumacher fia számára, aki a két dobogós helyezése után csak 6. lett Zandvoortban délelőtt.

Mick Schumacher egy harmadik hellyel nyitott Hollandiában

Michael Schumacher fia dobogós helyezéssel kezdte az ADAC F4 sorozat hollandiai hétvégéjét Zandoovrtban, viszont csalódott lehet, mivel a két riválisa előtte végzett.

Mick Schumacher újabb csodálatos sikere: 10. helyről jött fel a dobogó második fokára

Michael Schumacher fia duplán örülhet, mivel a nagy riválist és a bajnokság éllovasát megbüntették, aki így csak 28. lett, pontszerzés nélkül.

Mick Schumachert az élről büntették meg: kilökte a riválisát

A hétszeres világbajnok fia rendkívül meggondolatlan volt, amikor a kilökés után nem engedte vissza maga elé a társát a német F4-es hétvége második versenyén a Nürburgringen. Súlyos pontokba került számára mindez.

Teljes egészében Mick Schumacher szombati győztes versenye

Íme Mick Schumacher szombati győztes versenye a Nürburgringről, méghozzá teljes egészében. Egyre előrébb és előrébb a fiatal német tehetség az F4-ben.

Mick Schumacher-parádé és győzelem a Nürburgringen az első versenyen

Schumacher nagyon agresszív, precíz és pontos versenyzést mutatott be a német F4 nürburgringi versenyhétvégéjének első versenyén, amit így igencsak magabiztosan nyert meg a riválisa és a bajnokság éllovasa előtt.

Mick Schumacher élete versenyét futotta az F4-ben: a 33.helyről indult és 11. lett!

Az ifjabb Schumacher egészen elképesztő versenyt zárt a Red Bull Ringen a német F4 aktuális hétvégéjén, miközben a 33. helyről rajtolt.

Mick Schumachernél elgurult a gyógyszer: majdnem 20 autót előzött meg a mezőny végéről rajtolván Mugellóban

Mick Schumacher parádés versenyzést mutatott a mugellói harmadik futamon, és a mezőny végéről rajtolván majdnem 20 helyet jött előre, komoly baleset, vagy biztonsági autós fázis nélkül.