Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa

Legfrissebb: Berlin ePrix

Vergne gyújtogatással fenyegetőzik

Jean-Eric Vergne reméli, hogy csapata képes úrrá lenni a folyamatos technikai problémákon, amelyek ellenére is nagyon jól szerepel a Formula E sorozatban címvédőként.

Di Grassit a taktika tartotta élen Berlinben

A berlini Formula E-viadal kicsit eltért a megszokottól, és ez a győztes szerint különleges taktikát igényelt.

Massa csalódott a hétvégén elkövetett hibái miatt

Az F1 2008-as világbajnokságának második helyezettje a hétvégi, berlini ePrix-n többször is érintette a falat, és végül csak a 15. helyen zárt.

Akkumulátorhiba okozta Lotterer búcsúját Berlinben

A világbajnokság második helyezettje túlmelegedéssel küzdött, éppen hogy ki tudott állni a boxba, mielőtt az autója lekapcsolja magát.

Di Grassi Berlinben duplázott

Lucas Di Grassi szerezte meg az Audinak a hazai győzelmet a Berlin E-Prix-n, ezzel a második versenyző az idei Formula E-szezonban, aki második futamgyőzelmét aratta.

A DiCapriótól kapott pacsi adhat lendületet Lotterernek

Andre Lotterer egyike volt annak a néhány versenyzőnek, akik csütörtökön végigvonulhattak a vörösszőnyegen Leonardo DiCaprióval. A német szombaton nyerni akar hazai pályán.

Wehrlein és a Mahindra számára is ünnepi futam következik

A Mahindra német Formula E-versenyzője szombaton hazai pályán bizonyíthat, az elektromos géposztály hétvégi futamának Berlin ad otthont.