F3 hírek

További híreink

F3: Hiába ért be elsőként, csak 8. lett Mini, Bortoleto a győztes!

F3: Hiába ért be elsőként, csak 8. lett Mini, Bortoleto a győztes! F3: Hiába ért be elsőként, csak 8. lett Mini, Bortoleto a győztes!
A futam nagy részében az Alpine-junior Gabriele Mini vezetett, azonban a rajtprocedúra megsértése miatt 5 másodperces büntetést kapott. Ezzel is meglett volna a második-harmadik hely, de bejött a safety car, így csak nyolcadik lett a peches olasz, így Bortoleto nyert Goethe és Beganovic előtt.
Spanyol győzelem a Formula 3 balesetekkel tarkított nyitófutamán!

Spanyol győzelem a Formula 3 balesetekkel tarkított nyitófutamán! Spanyol győzelem a Formula 3 balesetekkel tarkított nyitófutamán!
F3: Olasz szupertehetség a pole-ban, 3 tizeden belül a top 10!

F3: Olasz szupertehetség a pole-ban, 3 tizeden belül a top 10! F3: Olasz szupertehetség a pole-ban, 3 tizeden belül a top 10!
Teljessé vált a 2023-as Forma-3-as mezőny!

Teljessé vált a 2023-as Forma-3-as mezőny! Teljessé vált a 2023-as Forma-3-as mezőny!
3 év után újra lesz női versenyző a Forma-3-ban – hivatalos

3 év után újra lesz női versenyző a Forma-3-ban – hivatalos 3 év után újra lesz női versenyző a Forma-3-ban – hivatalos
Megvan a Forma-2 és a Forma-3 2023-as versenynaptára! – hivatalos

Megvan a Forma-2 és a Forma-3 2023-as versenynaptára! – hivatalos Megvan a Forma-2 és a Forma-3 2023-as versenynaptára! – hivatalos
Az FIA a mai nap folyamán hivatalosan is közzétette az FIA F2-es és az FIA F3-as bajnokságok 2023-as versenynaptárát – a Forma-3-ban bővül a versenyek száma 2022-höz képest.
1 milliárd forint messze nem elég ahhoz, hogy készen állj a Forma-1-re

1 milliárd forint messze nem elég ahhoz, hogy készen állj a Forma-1-re 1 milliárd forint messze nem elég ahhoz, hogy készen állj a Forma-1-re
Káosz az F3-as bajnoki finálén, sokáig senki nem tudta, ki lesz a bajnok

Káosz az F3-as bajnoki finálén, sokáig senki nem tudta, ki lesz a bajnok Káosz az F3-as bajnoki finálén, sokáig senki nem tudta, ki lesz a bajnok
Szmoljar a pole-ban, a bajnoki második szinte teljesen leírta az esélyeit az F3-asok kvalifikációján

Szmoljar a pole-ban, a bajnoki második szinte teljesen leírta az esélyeit az F3-asok kvalifikációján Szmoljar a pole-ban, a bajnoki második szinte teljesen leírta az esélyeit az F3-asok kvalifikációján
Jön a Forma-3-as finálé, még 7 versenyző esélyes a bajnoki címre! Hol közvetítik az utolsó két futamot?

Jön a Forma-3-as finálé, még 7 versenyző esélyes a bajnoki címre! Hol közvetítik az utolsó két futamot? Jön a Forma-3-as finálé, még 7 versenyző esélyes a bajnoki címre! Hol közvetítik az utolsó két futamot?
Három biztonsági autó, Maloney-győzelem Zandvoortban az F3-asok főfutamán!

Három biztonsági autó, Maloney-győzelem Zandvoortban az F3-asok főfutamán! Három biztonsági autó, Maloney-győzelem Zandvoortban az F3-asok főfutamán!
Zane Maloney nyerte az F3-asok főfutamát a zandvoorti páyán, melyért erősen meg kellett küzdenie a pole-ból induló pilótának, ugyanis Martins és a biztonsági autó is megnehezítette a dolgát.
F3: A piros zászló szúrt ki a Ferrari-junior bajnokesélyessel, Montoya 7. lett az időmérőn!

F3: A piros zászló szúrt ki a Ferrari-junior bajnokesélyessel, Montoya 7. lett az időmérőn! F3: A piros zászló szúrt ki a Ferrari-junior bajnokesélyessel, Montoya 7. lett az időmérőn!
Montoya fia Hollandiában debütál, Schumacher Tóth csapattársa lett

Montoya fia Hollandiában debütál, Schumacher Tóth csapattársa lett Montoya fia Hollandiában debütál, Schumacher Tóth csapattársa lett
Maloney nyerte az F3-asok vasárnapi futamát, a bajnoki élmezőny ismét kudarcot vallott

Maloney nyerte az F3-asok vasárnapi futamát, a bajnoki élmezőny ismét kudarcot vallott Maloney nyerte az F3-asok vasárnapi futamát, a bajnoki élmezőny ismét kudarcot vallott
F3: Collet a pole-ban, több bajnokesélyes a top 20-on kívül!

F3: Collet a pole-ban, több bajnokesélyes a top 20-on kívül! F3: Collet a pole-ban, több bajnokesélyes a top 20-on kívül!
David Schumacher: Az F2 és az F3 nagyon rossz munkát végez!

Spa
David Schumacher: Az F2 és az F3 nagyon rossz munkát végez! David Schumacher: Az F2 és az F3 nagyon rossz munkát végez!
A Forma-1 nevelőszériáit kritizálta a jelenleg a DTM-ben versenyző David Schumacher, aki szerint nagyon rossz munkát végez az F2 és az F3, hiszen „senki nem nézi” ezeket a sorozatokat.
F3: Orosz pole a piros zászlóval tarkított időmérőn, Tóth a 29.!

F3: Orosz pole a piros zászlóval tarkított időmérőn, Tóth a 29.! F3: Orosz pole a piros zászlóval tarkított időmérőn, Tóth a 29.!
Hadjar domináns győzelmet szerzett az esős F3-as főfutamon

Hadjar domináns győzelmet szerzett az esős F3-as főfutamon Hadjar domináns győzelmet szerzett az esős F3-as főfutamon
Hadjaré a pole az F3 idő előtt lefújt osztrák időmérőjén

Hadjaré a pole az F3 idő előtt lefújt osztrák időmérőjén Hadjaré a pole az F3 idő előtt lefújt osztrák időmérőjén
F3: Leclerc nyert Silverstone-ban, 5 század döntött a második helyről!

F3: Leclerc nyert Silverstone-ban, 5 század döntött a második helyről! F3: Leclerc nyert Silverstone-ban, 5 század döntött a második helyről!