SZAVAZÁS: Ki volt az F1-es Spanyol Nagydíj legjobbja?

A hu.motorsport.com újabban arra kíváncsi, hogy az Olvasói szerint ki nyújtotta a legjobb teljesítményt a 2019-es F1-es Spanyol Nagydíjon.

The drivers line up on the grid for the national anthem

Fotót készítette: Zak Mauger / Motorsport Images

Sajnálatos módon a Spanyol Nagydíjon sem rágtuk le a körmeinket, és a szezon egyik legunalmasabb futamát kaptuk, miközben a Mercedes dominanciája minden eddiginél nagyobb volt. A katalán ringen egyszerűen nem volt ellenfele a címvédőnek, és Lewis Hamilton egy könnyed ujjmozdulattal nyerte meg a futamot, míg Valtteri Bottas második lett. Sorozatban az ötödik ilyen sikere volt ez a csapatnak szezonban, mely mindkét fronton komoly előnyre tett szert a bajnokságban.

A Ferrarinak és a Red Bullnak is reagálnia kellene erre, de az olaszok és az osztrákok is nagyon nehéz helyzetben vannak, noha mindkét csapat rendelkezik azokkal az erőforrásokkal, hogy legyőzzék a Mercedest. Szép lassan valóban kritikussá válhat a helyzet, és könnyen lehet, hogy Hamilton és Bottas között dől el a cím sorsa.

A spanyol futamon láthattunk pár jó teljesítményt, és a hivatalos szavazáson Max Verstappen végzett az élen, aki remek formában van, és mindkét Ferrarit maga mögé utasította. Sőt, ezzel már a tabellán is a harmadik helyen áll 66 ponttal, míg az élen Hamilton 112 egységet számol.

És akkor jöjjön a kérdés, miszerint a magyar rajongók szerint ki nyújtotta a legjobb teljesítményt ezen a bizonyos nagydíjon. A szavazási opciókat alább találjátok a nevekkel.