SZAVAZÁS: Ki volt a nap versenyzője a Monacói Nagydíjon?

Lewis Hamilton győzelmével ért véget a Monacói Nagydíj, a hu.motorsport.com szerkesztősége pedig arra kíváncsi, hogy olvasói szerint ki volt a nap legjobb versenyzője az utcai pályán.

Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1 W10 leads Valtteri Bottas, Mercedes AMG W10 and Max Verstappen, Red Bull Racing RB15 at the start of the race

Andy Hone / Motorsport Images

Láttunk már idén jobb és rosszabb futamot is, mint a Monacói Nagydíj, amelyen Lewis Hamilton szenvedett a gumijaival, miközben az 5 másodperces büntetés tudatában lévő Verstappen támadta az ötszörös világbajnokot. Hamilton végül elöl tudott maradni, a dobogóra pedig Sebastian Vettel és Valtteri Bottas állhatott fel rajta kívül.

Charles Leclerc versenye korai véget ért, miután összeért Hülkenberggel defektet kapott, amíg pedig végigment a pályán, a padlólemeze komoly sérüléseket szerzett, és a 18. körben ki is állt a versenyből.

Az F1.com hivatalos szavazásán Max Verstappen lett a nap versenyzője, mi pedig arra vagyunk kíváncsiak, hogy olvasóink kit láttak a legjobbnak a futamon. A választási lehetőségek közé került a top-5 helyen végző pilóta, illetve a Best of the Rest helyezést megszerző Carlos Sainz, a végig remekül vezető Daniil Kvjat, a Renault-t a pontszerző helyre behozó Daniel Ricciardo és a futam elején szép előzéseket bemutató, majd kieső Charles Leclerc.

Előző cikk Red Bull: Hamilton ma nem kaphatott büntetést, mert piros sapkában volt…