Különleges esemény

Schumacher fia a legendás V10-es Ferrarival

Michael Schumacher fia hatalmas megtiszteltetésben részesült, amikor a Német Nagydíjon pályára vitette édesapja utolsó bajnoki gépét, a V10-es motorral felszerelt 2004-es Ferrarit, az F2004-et. Egy látványos összeállítás a nagy pillanatról.

Mick Schumacher, Ferrari F2004

Fotót készítette: Jerry Andre / Motorsport Images

A Német Nagydíj sok szempontból érdekes volt, elsősorban a kaotikus verseny miatt, melyre még sok éven át emlékezni fogunk. Ahogyan Ross Brawn is fogalmazott, ez egy újabb olyan futam volt, amikor a Forma-1 megmutatta az igazi erejét és azt, hogy még mindig a legnagyszerűbb motorsport-sorozatról beszélünk.

A német rajongóknak nem lehetett okuk a panaszra, hiszen Sebastian Vettel, a négyszeres világbajnok rekorder a 20. helyről egészen a dobogó legfelső fokáig zárkózott fel. És, ha mindez nem lett volna elég, Mick Schumacher is pályára gurult szombaton és vasárnap, édesapja utolsó bajnoki címét érő Ferrarijával, amiről alább egy videós összeállítást tekinthettek meg.

Előző cikk Ma 13 éve, hogy Button először F1-es futamot nyert, pont a Hungaroringen (videó)
Következő cikk Marko: Azt mondtam Kvjatnak: „ez a te versenyed lehet!”