Russell: Ebben kell fejlődnöm 2020-ban!

George Russell, a Williams versenyzője elmondta, min kell dolgoznia 2020-ban ahhoz, hogy még jobb versenyzővé váljon. A Formula 2 tavalyi bajnoka pont nélkül zárta az évet, viszont 21-0-re verte csapattársát az időmérőkön.

George Russell, Williams Racing in Press Conference

Mark Sutton / Motorsport Images

George Russell remekül teljesített első forma-1-es szezonjában. A Williams a 2019-es idény során egyáltalán nem volt versenyképes, így az egyetlen mércét rutinos csapattársa, Robert Kubica jelentette számára, akit 21-0-ra vert a kvalifikációkon.

Az impresszív adat ellenére Kubica szerzett egy pontot a kaotikus Német Nagydíjon, Russell viszont pontszerzés nélkül maradt debütáló szezonjában. A brit tehetség 2018-ban a Formula 2 bajnoka lett abban a mezőnyben, ahol Lando Norrist, Alexander Albont és Nyck de Vriest is maga mögé utasította.