Rosberg nyerte a Brazil Nagydíjat a hibázó Hamilton és az eltévedt Massa előtt! Még semmi sem dőlt el

Rosberg nyerte a Brazil Nagydíjat a hibázó Hamilton és az eltévedt Massa előtt! Még semmi sem dőlt el

Nico Rosberg egy nagyon fontos győzelmet szerzett Brazíliában, mely valószínűleg nem lett volna az övé, ha Lewis Hamilton nem hibázik és nem csúszik ki. A csapattársak a végén küzdöttek egymással, mivel 2008 bajnoka képes volt ledolgozni a...

Immáron az is hivatalos, hogy Ricciardo zárta a harmadik helyen a bajnokságot, legyőzvén Vettelt, rögtön az első red bullos évében! 2008 óta először nincs a legjobbak között a német rekorder. A Red Bull második helye ugyancsak hivatalosnak mondható 2014-ben.

Pálya

São Paulo

Verseny dátuma: 2014. november 9.

Pálya neve: Autodromo Jose Carlos Pace

Első nagydíj: 1973

Körök száma: 71

Pálya hossza: 4.309 km

Versenytáv: 305.909 km

Körrekord: 1:11.473 - JP. Montoya (2004)

Legutóbbi nagydíj Interlagosban - 2013

Első szabadedzés: Nico Rosberg, Mercedes: 1:24.781 (14 kör)

Második szabadedzés: Nico Rosberg, Mercedes: 1:27.306 (12 kör)

Harmadik szabadedzés: Mark Webber, Red Bull Racing-Renault: 1:27.891 (5 kör)

Időmérő: Sebastian Vettel, Red Bull Racing-Renault: 1:26.479 (23 kör)

Verseny: Sebastian Vettel, Red Bull Racing-Renault / Rajthely: 1.

#t=3415

Időrend (magyar idő szerint)

Péntek

Első szabadedzés: 13:00 - 14:30

Második szabadedzés: 17:00 - 18:30

Szombat

Harmadik szabadedzés: 14:00 - 15:00

Időmérő: 17:00

Vasárnap

Verseny: 17:00

Gumik

2014: Közepes, kemény

2013: Közepes, kemény

//

Bejegyzéswww.f1-live.hu által

//

//

//

Végeredmény

1Nico RosbergMercedes71Győztes125 pont
2Lewis HamiltonMercedes71+1.4218
3Felipe MassaWilliams-Mercedes71+41.0315
4Jenson ButtonMcLaren-Mercedes71+48.6512
5Sebastian VettelRed Bull Racing-Renault71+51.4610
6Fernando AlonsoFerrari71+61.988
7Kimi RäikkönenFerrari71+63.7106
8Nico HulkenbergForce India-Mercedes71+63.9124
9Kevin MagnussenMcLaren-Mercedes71+70.072
10Valtteri BottasWilliams-Mercedes70+1 kör41
11Daniil KvyatSTR-Renault70+1 kör17
12Pastor MaldonadoLotus-Renault70+1 kör16
13Jean-Eric VergneSTR-Renault70+1 kör15
14Esteban GutierrezSauber-Ferrari70+1 kör11
15Sergio PerezForce India-Mercedes70+1 kör18
16Adrian SutilSauber-Ferrari70+1 kör13
17Romain GrosjeanLotus-Renault63+8 kör14
KiesettDaniel RicciardoRed Bull Racing-Renault39Felfüggesztés9

Versenyzők

HelyVersenyzőPontok
1Lewis Hamilton334
2Nico Rosberg317
3Daniel Ricciardo214
4Sebastian Vettel159
5Fernando Alonso157
6Valtteri Bottas156
7Jenson Button106
8Felipe Massa98
9Nico Hulkenberg80
10Kevin Magnussen55
11Kimi Raikkonen53
12Sergio Perez47
13Jean-Eric Vergne22
14Daniil Kvyat8
15Romain Grosjean8
16Jules Bianchi2
17Pastor Maldonado2
18Esteban Gutierrez0
19Adrian Sutil0
20Max Chilton0
21Marcus Ericsson0
22Kamui Kobayashi0

Csapatok

HelyCsapatPontok
1Mercedes651
2Red Bull373
3Williams254
4Ferrari210
5McLaren161
6Force India127
7Toro Rosso30
8Lotus10
9Marussia2
10Sauber0
11Caterham0

A TELJES ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

[live_event id="237"]

Légy részese valami nagy dolognak

Hozzászólás írása
Hozzászólás mutatása
Bővebben erről a cikkről
Sorozat Forma-1
Versenyzők Felipe Massa , Lewis Hamilton , Nico Rosberg
Cikk típusa BRÉKING