Rosberg nyert a Red Bull Ringen Hamilton és Bottas előtt! Massa elfogyott, Vettel kiesett! Alonso negyedik

Rosberg nyert a Red Bull Ringen Hamilton és Bottas előtt! Massa elfogyott, Vettel kiesett! Alonso negyedik

Felipe Massa nem sokáig élvezhette az első helyét, amit végül Nico Rosberg szerzett meg a Mercedesszel és tovább növelte az előnyét a bajnokságban. Lewis Hamilton szenzációsan startolt, és nem sokkal a zöld jelzés után már ott volt a német...

Pálya

Ausztria

Verseny dátuma: 2014. június 22.

Pálya neve: Red Bull Ring

Első nagydíj: 1964

Körök száma: 71

Pálya hossza: 4.326 km

Versenytáv: 307.020 km

Körrekord: 1:08.337 - M. Schumacher (2003)

Időrend (magyar idő szerint)

Csütörtök

Első szabadedzés: 10:00 - 11:30

Második szabadedzés: 14:00 - 15:30

Szombat

Harmadik szabadedzés: 11:00 - 12:00

Időmérő: 14:00

Vasárnap

Verseny: 14:00

Gumik

2014: Lágy, szuper-lágy

//

Bejegyzéswww.f1-live.hu által

Végeredmény

1Nico RosbergMercedes711:27:54.976325 pont
2Lewis HamiltonMercedes71+1.9918
3Valtteri BottasWilliams-Mercedes71+8.1215
4Felipe MassaWilliams-Mercedes71+17.3112
5Fernando AlonsoFerrari71+18.5410
6Sergio PerezForce India-Mercedes71+28.5158
7Kevin MagnussenMcLaren-Mercedes71+32.066
8Daniel RicciardoRed Bull Racing-Renault71+43.554
9Nico HulkenbergForce India-Mercedes71+44.1102
10Kimi RäikkönenFerrari71+47.781
11Jenson ButtonMcLaren-Mercedes71+50.911
12Pastor MaldonadoLotus-Renault70+1 kör13
13Adrian SutilSauber-Ferrari70+1 kör16
14Romain GrosjeanLotus-Renault70+1 kör22
15Jules BianchiMarussia-Ferrari69+2 kör18
16Kamui KobayashiCaterham-Renault69+2 kör19
17Max ChiltonMarussia-Ferrari69+2 kör21
18Marcus EricssonCaterham-Renault69+2 kör20
19Esteban GutierrezSauber-Ferrari69+2 kör17
KiesettJean-Eric VergneSTR-Renault59+12 kör14
KiesettSebastian VettelRed Bull Racing-Renault34+37 kör12
KiesettDaniil KvyatSTR-Renault24+47 kör7

Versenyzők

1Nico Rosberg165 pont
2Lewis Hamilton136
3Daniel Ricciardo83
4Fernando Alonso79
5Sebastian Vettel60
6Nico Hulkenberg59
7Valtteri Bottas55
8Jenson Button43
9Felipe Massa30
10Kevin Magnussen29
11Sergio Perez28
12Kimi Raikkonen19
13Jean-Eric Vergne8
14Romain Grosjean8
15Daniil Kvyat4
16Jules Bianchi2
17Adrian Sutil0
18Max Chilton0
19Pastor Maldonado0
20Marcus Ericsson0
21Esteban Gutierrez0
22Kamui Kobayashi0

Csapatok

1Mercedes301 pont
2Red Bull143
3Ferrari98
4Force India87
5Williams85
6McLaren72
7Toro Rosso12
8Lotus8
9Marussia2
10Caterham0
11Sauber0

A TELJES ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

[live_event id="186"]

Légy részese valami nagy dolognak

Hozzászólás írása
Hozzászólás mutatása
Bővebben erről a cikkről
Sorozat Forma-1
Versenyzők Daniel Ricciardo , Felipe Massa , Fernando Alonso , Kimi Raikkonen , Lewis Hamilton , Nico Rosberg , Sebastian Vettel , Valtteri Bottas
Cikk típusa BRÉKING