Rosberg nyert a Német Nagydíjon Bottas és Hamilton előtt! Massa nagyot borult! Alonso 10 Raikkonen 0

Rosberg nyert a Német Nagydíjon Bottas és Hamilton előtt! Massa nagyot borult! Alonso 10 Raikkonen 0

Nico Rosberg pályafutása 7. győzelmét ünnepelhette a Forma-1-ben, méghozzá hazai környezetben. Ezzel a Mercedes versenyzője növelte az előnyét Lewis Hamilton előtt, aki egészen hátulról zárkózott fel és állt fel a dobogóra. Valtteri Bottas...

Pálya

Hockenheim

Verseny dátuma: 2014. július 20.

Pálya neve: Hockenheimring

Első nagydíj: 1970

Körök száma: 67

Pálya hossza: 4.574 km

Versenytáv: 306.458 km

Körrekord: 1:13.780 - K. Raikkonen (2004) (McLaren)

Legutóbbi nagydíj Hockenheimben - 2012

Első szabadedzés: Jenson Button, McLaren-Mercedes: 1:16.595 (27 kör)

Második szabadedzés: Pastor Maldonado, Williams-Renault: 1:27.476 (14 kör)

Harmadik szabadedzés: Fernando Alonso, Ferrari: 1:16.014 (14 kör)

Időmérő: Fernando Alonso, Ferrari: 1:16.073 (23 kör)

Verseny: Fernando Alonso, Ferrari: 1:31:05.862 / Rajthely: 1.

Időrend (magyar idő szerint)

Péntek

Első szabadedzés: 10:00 - 11:30

Második szabadedzés: 14:00 - 15:30

Szombat

Harmadik szabadedzés: 11:00 - 12:00

Időmérő: 14:00

Vasárnap

Verseny: 14:00

Gumik

Bejegyzéswww.f1-live.hu által

2014: Lágy, szuper-lágy

2012: Közepes, lágy

//

Bejegyzéswww.f1-live.hu által

VÉGEREDMÉNY

1Nico RosbergMercedes67Győztes125 kör
2Valtteri BottasWilliams-Mercedes67+20.7218
3Lewis HamiltonMercedes67+22.52015
4Sebastian VettelRed Bull Racing-Renault67+44.0612
5Fernando AlonsoFerrari67+52.4710
6Daniel RicciardoRed Bull Racing-Renault67+52.558
7Nico HulkenbergForce India-Mercedes67+64.196
8Jenson ButtonMcLaren-Mercedes67+84.7114
9Kevin MagnussenMcLaren-Mercedes66+1 Lap42
10Sergio PerezForce India-Mercedes66+1 Lap101
11Kimi RäikkönenFerrari+1 Lap12
12Pastor MaldonadoLotus-Renault+1 Lap18
13Jean-Eric VergneSTR-Renault+1 Lap13
14Esteban GutierrezSauber-Ferrari+1 Lap16
15Jules BianchiMarussia-Ferrari+1 Lap17
16Kamui KobayashiCaterham-Renault+2 Lap19
17Max ChiltonMarussia-Ferrari+2 Lap21
18Marcus EricssonCaterham-Renault+2 Lap22
KiesettAdrian SutilSauber-Ferrari+20 kör15
KiesettDaniil KvyatSTR-Renault+23 kör8
KiesettRomain GrosjeanLotus-Renault+41 kör14
KiesettFelipe MassaWilliams-Mercedes+3

Versenyzők

1Nico Rosberg190 pont
2Lewis Hamilton176
3Daniel Ricciardo106
4Fernando Alonso97
5Valtteri Bottas91
6Sebastian Vettel82
7Nico Hulkenberg69
8Jenson Button59
9Kevin Magnussen37
10Felipe Massa30
11Sergio Perez29
12Kimi Raikkonen19
13Jean-Eric Vergne9
14Romain Grosjean8
15Daniil Kvyat6
16Jules Bianchi2
17Adrian Sutil0
18Max Chilton0
19Pastor Maldonado0
20Marcus Ericsson0
21Esteban Gutierrez0
22Kamui Kobayashi0

Csapatok

1Mercedes366 pont
2Red Bull188
3Williams121
4Ferrari116
5Force India98
6McLaren96
7Toro Rosso15
8Lotus8
9Marussia2
10Caterham0
11Sauber0

 

A TELJES ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

[live_event id="197"]

Légy részese valami nagy dolognak

Hozzászólás írása
Hozzászólás mutatása
Bővebben erről a cikkről
Sorozat Forma-1
Versenyzők Daniel Ricciardo , Felipe Massa , Fernando Alonso , Kimi Raikkonen , Lewis Hamilton , Nico Rosberg , Sebastian Vettel
Cikk típusa BRÉKING