„Portimao nagyon fekszik Maxnak!”

Portugáliában folytatódik az F1 2021-es szezonja, édesapja szerint pedig nagyon fekszik a Red Bull-pilóta Max Verstappennek a portimaói aszfaltcsík, amelyen tavaly a harmadik helyen ért célba.

A hétvégén kerül megrendezésre a Forma-1-es Portugál Nagydíj, amely előtt rendkívül szoros a pontverseny állása: Lewis Hamilton előnye mindössze 1 pont Max Verstappenhez képest, a fogadóirodák szerint pedig ugyanannyi esélyük van a portimaói győzelemre.

A hétvége kezdete előtt pedig Max édesapja, Jos Verstappen beszélt fia esélyeiről egy Instagram-live-ban, és elmondta, szerinte fekszik a portimaói aszfaltcsík a 23 éves versenyzőnek – szúrta ki a GPBlog.