Nyerj páros belépőt a hétvégi gokart versenyre!

Válaszolj jól a lenti kérdésre, és nyerj egy 2 főre szóló belépőt a Budapesten megrendezésre kerülő gokart versenyre!  Szabadedzések, időmérő, és futam vár a szerencsés nyertesekre.

Fotó: gokartverseny.hu

Ezen a héten szombaton, szeptember 15-én kerül megrendezésre a Magyar Gokart Szövetség Amatőr Szakág és a Budapest Gokart Bajnokság következő futama Budapesten, a Hangár utcában.

A szervezők és az F1-Live jóvoltából most egy páros belépőt fogunk kisorsolni azok között, akik helyesen válaszolnak a következő kérdésre:

Melyik csapat nyerte meg a legutóbbi endurance futamot, melyet Kulcson bonyolítottak? (Egy kis segítség.)

A válaszokat a nyeremenyjatek@f1-live.hu címre várjuk! A nyertes és partnere fejenként 5 szabadedzésen, egy időmérőn, és egy futamon indulhat.

Határidő: szeptember 12.

Helyszín: 1108. Budapest, Hangár utca 10.

Figyelem: A részvétel regisztrációhoz kötött, melyet a gokartverseny.hu oldalon kell megtenniük a nyerteseknek!

A válaszban légy szíves tüntessétek fel az elérhetőségeteket is!