McLaren: Button és Magnussen ki van éhezve a Forma-1-re

Jenson Button és Kevin Magnussen nagyon várja már azt a pillanatot, amikor újra autóba ül. A McLaren Belgiumban javíthat.

Jenson Button

Hihetetlenül felfrissülve és pozitívan várom a szezon második felét. Nincs jobb hely Spa-Francorchamps-nál ahhoz, hogy folytassuk az idényt. Ez az egyik legjobb pálya a világon, és egy olyan helyszín, ahol mindig hihetetlen érzés vezetni egy F1-es autót. Mint mindig, most is nagyon várom már azt, hogy pénteken először hajtasak ki a bokszutcából és meghódítsam a motorsport néhány legnagyszerűbb kanyarját.

Tavaly az egyik legjobb hétvégém épp Spa-ban volt, amikor az időmérőn és a futamon is jól szerepeltem. Nem ez volt a legjobb helyezésem abban az évben, de pozitív volt, mivel a maximumot hoztam ki a csomagból, és képes voltam számos más versenyzővel harcolni, amit nagyon kielégítőnek éreztem. Remélhetőleg ez a hétvége is pozitív lesz.

Kevin Magnussen

Ez egy hihetetlenül hosszú négy hét volt, és már tényleg nagyon várom, hogy újra autóba üljek, különösen amiatt, hogy Spa érkezik a naptárban, mely az egyik legjobb pálya a világon.

Imádom ezt a helyszínt. A brit Formula 3-ban 2011-ben nyerni tudtam ezen a pályán. 2012-ben és 2013-ban pedig a Formula Renault 3.5-ben győztem. Imádom ezt a gyors pályát. Fantasztikus, ha az időmérőn összeraksz egy gyors kört, miután a kanyarok szépen követik egymást és az autót rendkívül gyorsnak érzed. Ez fantasztikus.

Azt hiszem, a szezon második fele rendkívül fontos lesz számunkra. A következő nyolc versenyen érvényesülnünk, fejlesztenünk és javítanunk kell, hogy a lehető legjobb helyen zárjuk az évet.