Hamilton nyerte a Japán Nagydíjat Rosberg és Vettel előtt! Bianchi súlyosan megsérülhetett

Hamilton nyerte a Japán Nagydíjat Rosberg és Vettel előtt! Bianchi súlyosan megsérülhetett

Idő előtt leintették a Japán Nagydíjat, miután Jules Bianchi balesetet szenvedett a Marussiával. Lehetséges, hogy a francia súlyosan megsérült. Lewis Hamilton első lett a Mercedesszel a német csapattársa, Nico Rosberg és a két Red Bull előtt. ...

Pálya

Suzuka

Verseny dátuma: 2014. október 5.

Pálya neve: Suzuka

Első nagydíj: 1987

Körök száma: 53

Pálya hossza: 5.807 km

Versenytáv: 307.471 km

Körrekord: 1:31.540 - K. Räikkonen (2005) (McLaren)

Legutóbbi nagydíj Suzkában - 2013

Első szabadedzés: Lewis Hamilton, Mercedes: 1:34.157 (19 kör)

Második szabadedzés: Sebastian Vettel, Red Bull Racing-Renault: 1:33.852 (35 kör)

Harmadik szabadedzés: Mark Webber, Red Bull Racing-Renault: 1:32.053 (17 kör)

Időmérő: Mark Webber, Red Bull Racing-Renault: 1:30.915 (13 kör)

Verseny: Sebastian Vettel, Red Bull Racing-Renault / Rajthely: 2.

Időrend (magyar idő szerint)

Péntek

Első szabadedzés: 03:00 - 04:30

Második szabadedzés: 07:00 - 08:30

Szombat

Harmadik szabadedzés: 04:00 - 05:00

Időmérő: 07:00

Vasárnap

Verseny: 08:00

Gumik

//

Bejegyzéswww.f1-live.hu által

2014: Közepes, kemény

2013: Közepes, kemény

Végeredmény

144Lewis HamiltonMercedes441:51:43.021225 pont
26Nico RosbergMercedes44+9.1118
31Sebastian VettelRed Bull Racing-Renault44+29.1915
43Daniel RicciardoRed Bull Racing-Renault44+38.8612
522Jenson ButtonMcLaren-Mercedes44+67.5810
677Valtteri BottasWilliams-Mercedes44+113.738
719Felipe MassaWilliams-Mercedes44+115.146
827Nico HulkenbergForce India-Mercedes44+115.9134
925Jean-Eric VergneSTR-Renault44+127.6202
1011Sergio PerezForce India-Mercedes43+1 kör111
1126Daniil KvyatSTR-Renault43+1 kör12
127Kimi RäikkönenFerrari43+1 kör10
1321Esteban GutierrezSauber-Ferrari43+1 kör15
1420Kevin MagnussenMcLaren-Mercedes43+1 kör7
158Romain GrosjeanLotus-Renault43+1 kör16
1613Pastor MaldonadoLotus-Renault43+1 kör22
179Marcus EricssonCaterham-Renault43+1 kör17
184Max ChiltonMarussia-Ferrari43+1 kör21
1910Kamui KobayashiCaterham-Renault43+1 kör19
2017Jules BianchiMarussia-Ferrari41Baleset18
2199Adrian SutilSauber-Ferrari40Baleset14
Ret14Fernando AlonsoFerrari2Elektronika5

A TELJES ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

[live_event id="222"]

Légy részese valami nagy dolognak

Hozzászólás írása
Hozzászólás mutatása
Bővebben erről a cikkről
Sorozat Forma-1
Versenyzők Daniel Ricciardo , Fernando Alonso , Kimi Raikkonen , Lewis Hamilton , Nico Rosberg , Sebastian Vettel
Cikk típusa BRÉKING