Hamilton nyert Szocsiban, világbajnok a Mercedes! Rosberg hihetetlen módon nullázta le magát a startnál! Bottas ismét a dobogón

Hamilton nyert Szocsiban, világbajnok a Mercedes! Rosberg hihetetlen módon nullázta le magát a startnál! Bottas ismét a dobogón

Lewis Hamilton pályafutása 31. győzelmét szerezte meg a Forma-1-ben, amivel beérte Nigel Mansellt az örök ranglistán. Ez a siker egyúttal a Mercedes konstruktőri címét is jelentette a királykategóriában, így a németek előnye már behozhatatlan. Nico...

Pálya

Sochi Autodrom

Verseny dátuma: 2014. október 14.

Pálya neve: Sochi Autodrom

Első nagydíj: 2014

Körök száma: 53

Pálya hossza: 5.848 km

Versenytáv: 309.745 km

Körrekord: -

Időrend (magyar idő szerint)

Péntek

Első szabadedzés: 08:00 - 09:30

Második szabadedzés: 12:00 - 13:30

Szombat

Harmadik szabadedzés: 10:00 - 11:00

Időmérő: 13:00

Vasárnap

Verseny: 13:00

Gumik

2014: Lágy, közepes

//

Bejegyzéswww.f1-live.hu által

Végeredmény

1Lewis HamiltonMercedes53Győztes125 kör
2Nico RosbergMercedes53+13.6218
3Valtteri BottasWilliams-Mercedes53+17.4315
4Jenson ButtonMcLaren-Mercedes53+30.2412
5Kevin MagnussenMcLaren-Mercedes53+53.61110
6Fernando AlonsoFerrari53+60.078
7Daniel RicciardoRed Bull Racing-Renault53+61.866
8Sebastian VettelRed Bull Racing-Renault53+66.1104
9Kimi RäikkönenFerrari53+78.882
10Sergio PerezForce India-Mercedes53+80.0121
11Felipe MassaWilliams-Mercedes+80.818
12Nico HulkenbergForce India-Mercedes+81.317
13Jean-Eric VergneSTR-Renault+97.29
14Daniil KvyatSTR-Renault+1 kör5
15Esteban GutierrezSauber-Ferrari+1 kör13
16Adrian SutilSauber-Ferrari+1 kör14
17Romain GrosjeanLotus-Renault+1 kör15
18Pastor MaldonadoLotus-Renault+1 kör21
19Marcus EricssonCaterham-Renault+2 kör16
KiesettKamui KobayashiCaterham-Renault+32 kör19
KiesettMax ChiltonMarussia-Ferrari+44 kör20

A TELJES ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

[live_event id="227"]

Légy részese valami nagy dolognak

Hozzászólás írása
Hozzászólás mutatása
Bővebben erről a cikkről
Sorozat Forma-1
Versenyzők Fernando Alonso , Kimi Raikkonen , Lewis Hamilton , Nico Rosberg , Sebastian Vettel , Valtteri Bottas
Cikk típusa BRÉKING