F1 2014: Rosberg növelte az előnyét a bajnokságban, egyre nagyobb bajban Hamilton

F1 2014: Rosberg növelte az előnyét a bajnokságban, egyre nagyobb bajban Hamilton

Nico Rosberg újabb győzelmet szerzett a 2014-es szezonban, mellyel tovább növelte az előnyét. Lewis Hamiltonnak valamit ki kell találnia.

Legutóbbi verseny - Osztrák Nagydíj

1Nico RosbergMercedes711:27:54.976325 pont
2Lewis HamiltonMercedes71+1.9918
3Valtteri BottasWilliams-Mercedes71+8.1215
4Felipe MassaWilliams-Mercedes71+17.3112
5Fernando AlonsoFerrari71+18.5410
6Sergio PerezForce India-Mercedes71+28.5158
7Kevin MagnussenMcLaren-Mercedes71+32.066
8Daniel RicciardoRed Bull Racing-Renault71+43.554
9Nico HulkenbergForce India-Mercedes71+44.1102
10Kimi RäikkönenFerrari71+47.781
11Jenson ButtonMcLaren-Mercedes71+50.911
12Pastor MaldonadoLotus-Renault70+1 kör13
13Adrian SutilSauber-Ferrari70+1 kör16
14Romain GrosjeanLotus-Renault70+1 kör22
15Jules BianchiMarussia-Ferrari69+2 kör18
16Kamui KobayashiCaterham-Renault69+2 kör19
17Max ChiltonMarussia-Ferrari69+2 kör21
18Marcus EricssonCaterham-Renault69+2 kör20
19Esteban GutierrezSauber-Ferrari69+2 kör17
KiesettJean-Eric VergneSTR-Renault59Fékprobléma14
KiesettSebastian VettelRed Bull Racing-Renault34Motor12
KiesettDaniil KvyatSTR-Renault24Felfüggesztés7

Versenyzők

HelyVersenyzőNemzetiségCsapatPontok
1Nico RosbergNémetMercedes165
2Lewis HamiltonBritMercedes136
3Daniel RicciardoAusztráliaRed Bull Racing-Renault83
4Fernando AlonsoSpanyolFerrari79
5Sebastian VettelNémetRed Bull Racing-Renault60
6Nico HulkenbergNémetForce India-Mercedes59
7Valtteri BottasFinnWilliams-Mercedes55
8Jenson ButtonBritMcLaren-Mercedes43
9Felipe MassaBrazilWilliams-Mercedes30
10Kevin MagnussenDánMcLaren-Mercedes29
11Sergio PerezMexikóiForce India-Mercedes28
12Kimi RäikkönenFinnFerrari19
13Romain GrosjeanFranciaLotus-Renault8
14Jean-Eric VergneFranciaSTR-Renault8
15Daniil KvyatOroszSTR-Renault4
16Jules BianchiFranciaMarussia-Ferrari2
17Adrian SutilNémetSauber-Ferrari0
18Marcus EricssonSvédCaterham-Renault0
19Pastor MaldonadoVenezuelaiLotus-Renault0
20Esteban GutierrezMexikóiSauber-Ferrari0
21Max ChiltonBritMarussia-Ferrari0
22Kamui KobayashiJapánCaterham-Renault0

Csapatok

HelyCsapatPontok
1Mercedes301
2Red Bull Racing-Renault143
3Ferrari98
4Force India-Mercedes87
5Williams-Mercedes85
6McLaren-Mercedes72
7STR-Renault12
8Lotus-Renault8
9Marussia-Ferrari2
10Sauber-Ferrari0
11Caterham-Renault0

Légy részese valami nagy dolognak

Hozzászólás írása
Hozzászólás mutatása
Bővebben erről a cikkről
Sorozat Forma-1
Cikk típusa BRÉKING